High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Voco V-Spot - solidna kolumna z WiFi i bogatymi możliwościami sieciowymi

Audio-Video

rss

Voco V-Spot - solidna kolumna z WiFi i bogatymi możliwościami sieciowymi

2014.06.07//  J. Kruczek
Voco V-Spot jest nową kolumną dostępną na naszym rynku. Urządzenie posiada bogate możliwości sieciowe z obsługą serwisów Spotify czy Youtube. Nie brakuje możliwości odtwarzania radia internetowego oraz plików muzycznych z pamięci USB.
Specjalna aplikacja sprawia, że możemy uruchamiać muzykę ze smartfona metodą głosową. Gry telefon znajdzie się w zasięgu kolumny to automatycznie połączy się ze sprzętem. Następnie wystarczy powiedzieć wykonawcę i utwór, aby Voco V-Spot zaczął odtwarzać muzykę ze smartfona. W przypadku posiadania większej ilości kolumn można w aplikacji zaprogramować lokalizację głośników, aby włączyć odpowiedni moduł.
Voco V-Spot
Voco V-Spot Voco V-Spot
Voco V-Spot


Zobacz także: Denon CEOL Carino - minimalistyczny zestaw audio »Wspomnieliśmy o możliwości odtwarzania filmów z serwisu Youtube. Głośnik połączony przez HDMI z telewizorem może pełnić rolę odtwarzacza multimedialnego. Z telewizorem może się także połączyć bezprzewodowo za pomocą WiFi. Dźwięk generuje pięć 100-watowych przetworników. Voco V-Spot jest solidnym sprzętem i taką też ma cenę. Kolumna pojawiła się w Polsce za kwotę 2495 złotych.
Voco V-Spot
Voco V-Spot Voco V-Spot
Voco V-Spot
Voco V-Spot
Voco V-Spot

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Voco V-Spot - solidna kolumna z WiFi i bogatymi możliwościami sieciowymi

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Voco V-Spot - solidna kolumna z WiFi i bogatymi możliwościami sieciowymi