High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Vrizzmo VR - polskie gogle wirtualnej rzeczywistości

Gadżety

rss

Vrizzmo VR - polskie gogle wirtualnej rzeczywistości

2014.12.06//  J. Kruczek
Vrizzmo VR jest kolejnym dowodem na to, że technologia rzeczywistości wirtualnej staje się coraz popularniejsza. Nowe gogle są też polskim akcentem na tym dynamicznie rozwijającym się rynku.
Zobacz także: Recon Snow2 - nowa wersja wyświetlacza do gogli »Polskie gogle Vrizzmo VR korzystają z zaawansowanego układu podwójnych soczewek. Producent zapewnia, że optyka nie generuje zniekształceń sferycznych. Nowy gadżet posiada wymiary 169x90x80 mm i pozwala na współpracę ze smartfonami o przekątnej ekranu w przedziale 4,5 - 5,7 cali.
Vrizzmo VR
Vrizzmo VR Vrizzmo VR
Vrizzmo VR

Podobnie, jak w innych ostatnio prezentowanych goglach tak i w Vrizzmo VR rolę wyświetlacza i serca obejmie właśnie podłączony smartfon. Co ważne na obudowie gogli pojawiły się przyciski pozwalające na sterowanie aplikacjami i grami. Użytkownicy mogą też kontrolować wyświetlane treści z pomocą dodatkowych padów łączących się ze smartfonem za pomocą Bluetootha.
Zobacz także: Zeal iON - sportowe gogle z wbudowaną kamerą Full HD »Vrizzmo VR zdają się być kolejnym ciekawym gadżetem dla osób chcących zacząć swoją przygodę z wirtualną rzeczywistością. Nowe gogle zadebiutują na rynku już 8 grudnia za cenę 399 złotych.

Vrizzmo VR
Vrizzmo VR
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Vrizzmo VR - polskie gogle wirtualnej rzeczywistości

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Vrizzmo VR - polskie gogle wirtualnej rzeczywistości