High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   W Orange Flex to Ty wybierasz swoją rodzinę

Telefony

rss

W Orange Flex to Ty wybierasz swoją rodzinę

2021.12.22//  Artykuł sponsorowany

Stare przysłowie mówi, że rodziny się nie wybiera. W Orange to jednak nie do końca prawda. Użytkownicy Orange Flex mogą stworzyć własną Rodzinę Flex, do której dodadzą wybrane przez siebie osoby. Takie rozwiązanie może być niezwykle korzystne w wielu przypadkach.

 

Członkowie rodziny, bliscy znajomi albo współpracownicy? W Orange Flex do Rodziny może należeć każdy
Jak działa Flex Rodzina? Użytkownik konta Flex dla Ciebie lub Flex dla firm może dodać do pięciu wybranych osób do swojej grupy. Nie ma znaczenia, czy będą to członkowie prawdziwej rodziny, przyjaciele, bliscy znajomi czy może współpracownicy. To sposób na łatwiejsze kontrolowanie wydatków – co przyda się zarówno, jeśli chodzi o domowy, jak i firmowy budżet.

Orange oferta rodzinna: zarządzanie płatnościami z jednego miejsca

Podstawową zaletą Rodzina Flex jest fakt, że właściciel konta – czyli administrator – może zarządzać płatnościami dla wszystkich członków swojej grupy z jednego miejsca. To świetne rozwiązanie, które pozwala dodać do Rodziny np. dzieci czy starsze osoby. Wszystkie płatności – za każdy z planów wybranych przez członków grupy – będą pobierane z jednej, podpiętej karty płatniczej. Ta opcja sprawdzi się również w sytuacji, gdy przedsiębiorca – chcący zapewnić swoim pracownikom możliwość korzystania z telefonu służbowego – doda ich do swojej Rodziny Flex. To on będzie mógł wybrać Plany dla podwładnych.

W ramach Flex Rodzina dostępnych jest aż pięć różnych Planów.

W Orange Rodzina Flex żaden zakup nie ukryje się przed właścicielem konta

Warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną, ogromną zaletę oferty rodzinnej w Orange Flex. Mowa o usłudze „Zapytaj o zakup”. Jeśli właściciel konta ją uruchomi, będzie mógł akceptować lub odrzucać prośby o zakupy dodatkowych usług (takich jak Passy czy gigabajty) przez osoby z jego grupy. W sytuacji, gdy do Rodziny należy np. dziecko, rodzic ma pewność, że bez jego wiedzy nie wykupi ono mnóstwa dodatkowych opcji. Co ważne, właściciel konta może w każdej chwili wyłączyć usługę – dla części członków grupy lub dla wszystkich. To pozwala np. rodzinom z dziećmi na pełną swobodę dla dorosłych, ale jednocześnie – kontrolowanie wydatków pociech.

Oferta Rodzina Flex to zatem świetna propozycja dla osób, które chcą w łatwy sposób zarządzać płatnościami, lepiej kontrolować wydatki, a do tego – ułatwić życie członkom swojej Rodziny.
Więcej o ofercie można przeczytać na https://flex.orange.pl/oferta/rodzina.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

Źródło: Grafika: pexels.com


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
W Orange Flex to Ty wybierasz swoją rodzinę

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   W Orange Flex to Ty wybierasz swoją rodzinę