High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   WD My Book Studio - nowa generacja dysków dla komputerów Mac

Komputery i konsole

rss

WD My Book Studio - nowa generacja dysków dla komputerów Mac

2012.11.16//  J. Kruczek
Western Digital zaprezentowało nową linię dysków WD My Book Studio, które przeznaczono do współpracy z komputerami Mac. Prezentowane urządzenie może się pochwalić nawet 4 TB pojemności, co stawia go w czołówce zewnętrznych nośników.
Zobacz także: Seagate GoFlex Desk - nowy twardziel o pojemności 4TB »Producent wyposażył nową wersję dysków w interfejs USB 3.0, co znacząco poprawiło szybkość działania względem poprzedników. Nie mogło też zabraknąć standardu FireWire. WD My Book Studio jest w pełni kompatybilny z zabezpieczeniami Apple Time Machine. Producent zadbał również o 256-bitowe szyfrowanie danych.
WD My Book Studio WD My Book Studio
WD My Book Studio WD My Book Studio
WD My Book Studio WD My Book Studio


Zobacz także: Buffalo MiniStation Thunderbolt - elegancki dysk z USB 3.0 i Thunderbolt »Nowe dyski otrzymały klasyczny i prosty design, który docenią posiadacze sprzętu Apple. Nośniki WD My Book Studio mają zadebiutować na rynku początkiem przyszłego roku. W sklepach znajdą się wersje o pojemności 1,2,3 oraz 4 TB. Dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni dysk dla swoich potrzeb. Ich ceny zostały ustalone odpowiednio na poziomie 599, 740, 899 oraz 1249 złotych. Ceny tradycyjnie nie należą do niskich.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
WD My Book Studio - nowa generacja dysków dla komputerów Mac

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   WD My Book Studio - nowa generacja dysków dla komputerów Mac