High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   WD My Passport Enterprise - dysk zewnętrzny z technologią Windows To Go

Komputery i konsole

rss

WD My Passport Enterprise - dysk zewnętrzny z technologią Windows To Go

2012.10.26//  J. Kruczek
WD wprowadza do sprzedaży nowy dysk przenośny o nazwie My Passport Enterprise. Pozornie nośnik jest zwyczajnym dyskiem zewnętrznym obsługującym interfejs USB. Pojemność 500 GB wypada dość dobrze, a elegancka obudowa cieszy oko.
Zobacz także: Transcend StoreJet Cloud - bezprzewodowy dysk SSD »Producent zadbał jednak o wykorzystanie technologii Windows To Go. Oznacza to, że nowy dysk może mieć na sobie zainstalowany system Windows 8, co pozwoli na odpalenie go na różnych komputerach. To jeden z pierwszych nośników na rynku posiadających tą możliwość. WD My Passport Enterprise został zamknięty w obudowie o wymiarach 111x83x15 mm.
WD My Passport Enterprise WD My Passport Enterprise
WD My Passport Enterprise WD My Passport Enterprise
WD My Passport Enterprise WD My Passport Enterprise


Zobacz także: Mercedes SLS AMG - niezwykły model z wbudowanym dyskiem twardym »Współpraca z komputerem jest możliwa za pośrednictwem interfejsów USB 3.0 bądź 2.0. Wraz z dyskiem użytkownik otrzyma aplikację WD Compas pozwalającą na konfigurację dysku. Dane będą zaś zabezpieczone szyfrowaniem BitLocker. WD My Passport Enterprise w naszym kraju będzie dostępny od początku przyszłego roku za cenę 449 złotych. Dysk można też zamawiać na stronie producenta, gdzie zadebiutuje już dzisiaj.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
WD My Passport Enterprise - dysk zewnętrzny z technologią Windows To Go

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   WD My Passport Enterprise - dysk zewnętrzny z technologią Windows To Go