High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   WD TV - nowa wersja odtwarzaczy sieciowych zmierza na rynek

Audio-Video

rss

WD TV - nowa wersja odtwarzaczy sieciowych zmierza na rynek

2014.05.29//  J. Kruczek
Western Digital wprowadza na polski rynek nowy odtwarzacz z serii WD TV - Personal Edition. Urządzenie jest odtwarzaczem multimedialnym z wbudowanym modułem WiFi pozwalającym na bezprzewodową współpracę z innymi urządzeniami.
Zobacz także: Sony FMP-X10 - nowy odtwarzacz 4K zmierza na rynek »WD TV doskonale spisze się w roli domowego centrum rozrywki podłączonego do telewizora i kina domowego. Oprogramowanie odtwarzacza pozwala na obsługę wszystkich najpopularniejszych formatów plików video, muzycznych i graficznych. Dzięki temu bez problemów odtworzymy praktycznie każdy film, muzykę i zdjęcie.
WD TV
WD TV Odtwarzacze WD TV
WD TV

Materiały można strumieniować przez WiFi bądź też odtwarzać z nośników danych korzystających z interfejsu USB. WD TV współpracuje ze wszystkimi komputerami oraz kamerami i aparatami. WiFi pozwala też na korzystanie z wirtualnych magazynów danych My Cloud.
Zobacz także: The Little Black Box - interesujący odtwarzacz multimedialny »Najnowsza wersja odtwarzacza WD TV otrzymała dopracowany, intuicyjny interfejs pozwalający na łatwą obsługę. Producent zadbał także o dostęp do szeregu platform i serwisów internetowych. Całość dopełnia aplikacja WD TV Remote zmieniająca każde urządzenie z iOS bądź Androidem w zdalny sterownik. Odświeżony odtwarzacz WD TV zadebiutuje na polskim rynku na przełomie czerwca i lipca w cenie 379 złotych.
WD TV
WD TV Odtwarzacze WD TV
WD TV
WD TV
WD TV
WD TV

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
WD TV - nowa wersja odtwarzaczy sieciowych zmierza na rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   WD TV - nowa wersja odtwarzaczy sieciowych zmierza na rynek