High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Wacom Clipboard - podkładka do cyfryzacji dokumentów

Gadżety

rss

Wacom Clipboard - podkładka do cyfryzacji dokumentów

2017.06.08//  J. Kruczek
Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach cyfryzacja jest oczywista w firmach. Jednak ciągle to papierowe dokumenty wiodą prym w przedsiębiorstwach. Wacom Clipboard łączy w sobie dwa różne ściany.

Wacom Clipboard jest podkładką na dokumenty. Możemy w niej umieścić dokumenty i dzięki temu wygodniej po nich pisać nie tylko przy biurku. Oczywiście to nie jedyna funkcjonalność. Pisząc po papierowym dokumencie równocześnie tworzy się jego cyfrowa kopia.
Wacom Clipboard
Wacom Clipboard Wacom Clipboard
Wacom Clipboard

Dzięki technologii rezonansu elektromagnetycznego podkładka śledzi precyzyjnie ruchy długopisu znajdującego się w zestawie. To daje możliwość perfekcyjnego odwzorowania nanoszonych na dokument informacji. Wacom Clipboard pozwala korzystać z arkuszy A4, Letter oraz mniejszych.
Zobacz także: Media-Tech MT4093 - mobilny skaner dla pracujących w terenie »Wacom Clipboard pracuje na jednym ładowaniu przez 8 godzin, a ładowanie trwa do 2,5 godziny. Podkładka cechuje się wymiarami 346x240x22 mm i wagą 600 gramów. Gadżet korzysta z modułu Bluetooth oraz z portu USB. Dołączone pióro korzysta z wkładów kulkowych D1. Debiut gadżetu ma mieć miejsce końcem lipca.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wacom Clipboard - podkładka do cyfryzacji dokumentów

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Wacom Clipboard - podkładka do cyfryzacji dokumentów