High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Wacom DTU-1031 - tablet stworzony do prac biurowych

Komputery i konsole

rss

Wacom DTU-1031 - tablet stworzony do prac biurowych

2013.02.05//  J. Kruczek
Wacom już niedługo wprowadzi na rynek nowy tablet DTU-1031. Urządzenie ma być między innymi idealnym rozwiązaniem do składania elektronicznych podpisów na dokumentach. Akcesorium cechuje się wysoką jakością wykonania i dobrymi parametrami.
Zobacz także: Panasonic planuje produkcję 20-calowego tabletu z Windowsem 8 »Prezentowane urządzenie powstało głównie z myślą o firmach, które potrzebują elektronicznego narzędzia do pracy z dokumentami. Wacom DTU-1031 pozwala na wyświetlanie dokumentów, wypełnianie i ich podpisywanie. Urządzenie wyposażono w 10,1-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 1280x800 pikseli. Oznacz to miedzy innymi możliwość wyświetlania dokumentu A4 w rozmiarze rzeczywistym na szerokość.
Wacom DTU-1031 Wacom DTU-1031
Wacom DTU-1031 Wacom DTU-1031
Wacom DTU-1031 Wacom DTU-1031


Zobacz także: Samsung Slate PC - hybryda tabletu i netbooka oficjalnie w Polsce »Nad bezpieczeństwem złożonych podpisów czuwa zaś szyfrowanie w systemie AES. Tablet posiada fizyczne przyciski z możliwością programowania najczęściej używanych funkcji. Producent dołącza do zestawu specjalne oprogramowanie, dzięki któremu Wacom DTU-1031 lepiej współpracuje z komputerem. W zestawie z tabletem znajdziemy specjalne piórko. Niestety nie jest znana cena, ani data premiery bardzo ciekawego akcesorium.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wacom DTU-1031 - tablet stworzony do prac biurowych

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Wacom DTU-1031 - tablet stworzony do prac biurowych