High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Weye Feye - przydatny adapter WiFi dla lustrzanek

Foto

rss

Weye Feye - przydatny adapter WiFi dla lustrzanek

2013.08.04//  J. Kruczek
Większość nowych aparatów jest wyposażonych w moduły WiFi, co pozwala na łączenie się ze smartfonami i zdalną kontrolę aparatu. Niestety wielu użytkowników posiada urządzenia pozbawione tego typu łączności. Z pomocą przychodzi gadżet o nazwie Weye Feye.
Weye Feye to ciekawy adapter wyposażony w łączność bezprzewodową. Gadżet łączy się z aparatem za pośrednictwem przewodu USB i tworzy własna sieć WiFi. Do niej możemy podpiąć smartfona czy tablet i cieszyć się zdalnym sterowaniem. Wbudowana bateria pozwala na około 8 godzin pracy, zaś zasięg sieci wynosi 80 metrów w otwartej przestrzeni.
Weye Feye
Weye Feye Weye Feye
Weye Feye


Zobacz także: LG Pocket Photo Printer - kieszonkowa drukarka fotografii trafiła do Polski »Producent zapewnia, że opóźnienie wyniesie nie więcej niż 0,2 sekundy. Weye Feye daje możliwość zmiany wielu ustawień w aparacie. Co więcej użytkownik otrzyma widok LiveView pozwalający na ustrzelenie idealnego ujęcia. Gadżet spisze się doskonale podczas wykonywania skomplikowanych ujęć. Weye Feye powstał z myślą o współpracy z większością lustrzanek Nikona i Canona. Premiera gadżetu będzie miała miejsce we wrześniu tego roku, a cena wyniesie 249 euro.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Weye Feye - przydatny adapter WiFi dla lustrzanek

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Weye Feye - przydatny adapter WiFi dla lustrzanek