High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Whistle Key Finder - z nim odnajdziesz zgubione klucze

Gadżety

rss

Whistle Key Finder - z nim odnajdziesz zgubione klucze

2013.12.28//  J. Kruczek
Każdy z nas doświadczył kiedyś nerwówki związanej z kluczami, które zapodziały się gdzieś w mieszkaniu. Ten problem mogą rozwiązać różne gadżety pozwalające na szybkie odnalezienie zguby. Dziś prezentujemy Whistle Key Finder.
Zobacz także: Alcohoot - mały alkomat współpracujący ze smartfonami »Whistle Key Finder to pozornie prosty gadżet w postaci niewielkiego breloka do kluczy. Pozwala on na znalezienie kluczy w bardzo prosty sposób. Wystarczy gwizdnąć, aby aktywować gadżet. Ten odpowie nam sygnałem dźwiękowym. Za jego głosem możemy dojść do pliku zagubionych kluczy. Oczywiście używanie Whistle Key Finder będzie wymagało popracowania nad umiejętnością gwizdania.
Whistle Key Finder
Whistle Key Finder Whistle Key Finder
Whistle Key Finder


Zobacz także: Otwieracz Gadająco-Liczący, czyli sposób na rozbawienie imprezowiczów »Gadżet jest zasilany jedną baterią CR2016. W obudowie znalazła się czerwona dioda LED, która pozwoli w nocy na wycelowanie w zamek. Whistle Key Finder może ułatwić życie zapominalskim, którzy bardzo często gubią swoje klucze i inne przedmioty. Gadżet można znaleźć w sieci za niespełna 40 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Whistle Key Finder - z nim odnajdziesz zgubione klucze

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Whistle Key Finder - z nim odnajdziesz zgubione klucze