High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Windows Phone 8.1 ma problem z aplikacjami. Użytkownicy znaleźli rozwiązanie

Telefony

rss

Windows Phone 8.1 ma problem z aplikacjami. Użytkownicy znaleźli rozwiązanie

2018.03.05//  J. Kruczek
Windows Phone 8.1 jest już martwym systemem, którego wsparcie zostało wycofane pół roku temu. Nie zmienia to jednak faktu, że ciągle wiele osób z niego korzysta, a co za tym idzie zdarza się im pobrać jakieś aplikacje. Niestety z tymi wystąpił problem.
Użytkownicy systemu donoszą, że podczas prób pobrania aplikacji z Microsoft Store wyświetla się komunikat o błędzie 80070020. Ten błąd jest dobrze znany i wcześniej wiązał się z koniecznością sprawdzenia poprawności ustawień daty i czasu, a także poprawności synchronizacji konta Microsoft.
Windows Phone 8.1
Windows Phone 8.1 Windows Phone
Windows Phone 8.1


Zobacz także: ZTE rezygnuje z nakładki na Androida w smartfonach Nubia »Teraz te rozwiązania zawodzą. Microsoft nie odniósł się na razie do całej sytuacji, a użytkownicy pozostali sami z szukaniem rozwiązania. I znaleźli. Za każdym razem gdy chce się pobrać aplikację na Windows Phone 8.1 należy ustawić datę 3 grudnia 2017. Wtedy aplikacje pobierają się bez problemu. Co ciekawe to nie pierwszy raz gdy ta data pojawia się w odniesieniu do problemów. Tego dnia resetowały się urządzenia z systemem Apple iOS. Ubiegły rok miał wyjątkowo 53 tygodnie co doprowadzało do wyrzucenia błędu w systemie. Na razie nie wiadomo co powoduje problemy z Windows Phone 8.1.
Windows Phone 8.1
Windows Phone 8.1
Windows Phone 8.1

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Windows Phone 8.1 ma problem z aplikacjami. Użytkownicy znaleźli rozwiązanie

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Windows Phone 8.1 ma problem z aplikacjami. Użytkownicy znaleźli rozwiązanie