High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Wodoszczelny Samsung Galaxy Note 4. Szykuje się zmiana w polityce koncernu?

Telefony

rss

Wodoszczelny Samsung Galaxy Note 4. Szykuje się zmiana w polityce koncernu?

2014.03.24//  J. Kruczek
Samsung lideruje w sprzedaży smartfonów, ale mimo to posiada poważną lukę w wyposażeniu swoich topowych konstrukcji. Koreański koncern z uporem maniaka tworzył kolejne flagowe modele z tradycyjnymi obudowami sprawiającymi, że delikatne zachlapanie mogło zniszczyć smartfona.
Zobacz także: Oppo Find 7 oficjalnie! Nadchodzi prawdziwy mocarz »Wraz z prezentacją modelu Galaxy S5 pojawiła się nadzieja na rozwiązanie tego problemu. Flagowy model otrzymał obudowę spełniającą certyfikat IP67, co oznacza że jest wodoszczelny. Użytkownicy będą go mogli zanurzyć na głębokość 1 metra i trzymać tam przez około 30 minut. W końcu flagowy smartfon Samsunga stał się bardziej użytkowy.
Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S5 Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S5

Teraz przyszła kolej na następne modele. Koreańskie źródła donoszą, że Galaxy Note 4 również otrzyma odporną obudowę. Phablety są użytkowane w dużej mierze przez biznesmenów i przedstawicieli handlowych, którzy muszą używać sprzętu w różnych warunkach. Dlatego wodoszczelność i odporność na kurz i pył mogą się okazać niezwykle pomocne.
Zobacz także: HTC Desire 816 szansą na odrodzenie marki? Rewelacyjne wyniki przedsprzedaży »Do tej pory Samsung stronił od wodoszczelnych obudów co nieco dziwiło. Galaxy S4 był dostępny z taka obudową, ale w dużo słabszej wersji Active. Co więcej nie należała ona do eleganckich smartfonów. Sony pokazało, że można tworzyć wodoszczelne smartfony bez oblepiania obudowy gumą. Teraz czekamy na efekty prac i mamy nadzieję, że już niedługo większość smartfonów będzie odporna na kontakt z wodą.
Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S5 Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S5

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wodoszczelny Samsung Galaxy Note 4. Szykuje się zmiana w polityce koncernu?

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Wodoszczelny Samsung Galaxy Note 4. Szykuje się zmiana w polityce koncernu?