High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Wow-Keys Keyboard - iPhone 4 w klawiaturze komputerowej

Gadżety

rss

Wow-Keys Keyboard - iPhone 4 w klawiaturze komputerowej

2011.05.02//  J. Kruczek
Producenci gadżetów przyzwyczaili nas już, że produkty Apple można łączyć dosłownie ze wszystkim. Prezentowany gadżet to Wow-Keys Keyboard, czyli klawiatura komputerowa posiadająca stację dokująca dla najnowszego iPhone'a. Pomysł dość prosty i z pewnością spodoba się wszystkim maniakalnym fanom Apple.
Zobacz także: MicroVision SHOWWX+ - mini projektor dla urzadzeń Apple »Wow-Keys Keyboard posiada dok dla iPhone'a 4 w miejscu klawiatury numerycznej. Jak można się domyślić funkcję numeryczną przejmie smartfon, po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji. Oczywiście funkcjonalność tego rozwiązania jest znacznie większa. Zacznijmy od możliwości ładowania po wpięciu telefonu do klawiatury, dzięki czemu można go ładować i używać równocześnie.
Wow-Keys Keyboard Wow-Keys Keyboard
Wow-Keys Keyboard Wow-Keys Keyboard
Wow-Keys Keyboard Wow-Keys Keyboard


Zobacz także: Etui LifeProof zmieni iPhone'a 4 w twardziela »Twórcy Wow-Keys Keyboard przygotowali dwanaście dedykowanych przycisków pozwalających na odpalanie najważniejszych funkcji smartfona. Za pomocą klawiatury możemy też wprowadzać tekst w wiadomości SMS, czy do notatek. System działa w drugą stronę i za pomocą dotykowego ekranu możemy przenosić dane na komputer. Tej kwestii nie wyjaśniono zbyt dobrze i istnieje możliwość, ze ekran iPhone'a posłuży nam za touchpad. Takie rozwiązanie byłoby bardzo ciekawe. Wow-Keys Keyboard współpracuje zarówno z MAC'ami, jak i pecetami. Niestety nie jest znana cena gadżetu, któy zadebiutuje jeszcze w maju.
Wow-Keys Keyboard Wow-Keys Keyboard
Wow-Keys Keyboard Wow-Keys Keyboard
Wow-Keys Keyboard Wow-Keys Keyboard

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wow-Keys Keyboard - iPhone 4 w klawiaturze komputerowej

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Wow-Keys Keyboard - iPhone 4 w klawiaturze komputerowej