High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Xavian Delizia - wydajne i eleganckie kolumny podłogowe

Audio-Video

rss

Xavian Delizia - wydajne i eleganckie kolumny podłogowe

2013.03.23//  J. Kruczek
Xavian Delizia to ciekawe kolumny podłogowe pozwalające na budowę wydajnego systemu audio, czy kina domowego. Producent zapewnia, że dźwięk płynący z kolumn będzie bogaty i dynamiczny. Muzyki ma się słuchać bardzo przyjemnie nawet na najwyższym poziomie głośności.
Zobacz także: Avalon Idea - high-endowe kolumny za niespełna 35 tysięcy złotych »Kolumny są dostępne w jednej z trzech oklein z prawdziwego drewna. Te zaś mogą być pomalowane na jeden z dziewięciu pastelowych kolorów. Całość tworzy wrażenie bardzo eleganckiego i ekskluzywnego sprzętu. Xavian Delizia trafiły do sklepów w cenie zaczynającej się od 2695 złotych. Ta rośnie w zależności od wykończenia.
Xavian Delizia
Xavian Delizia Xavian Delizia
Xavian Delizia


Zobacz także: Dynaudio XEO - bezprzewodowe kolumny do budowy kina domowego »W obudowie znalazły się dwa głośniki średnio-niskotonowe o średnicy 132 mm z impregnowaną membraną papierową. Głośnik wysokotonowy otrzymał średnicę 26 mm. Pasmo przenoszenia kolumn wynosi 50-20000 Hz, a impedancja 4 Ohm. Xavian Delizia oferuje parę pozłacanych terminali głośnikowych. Prezentowane kolumny z pewnością znajdą wielu zwolenników.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Xavian Delizia - wydajne i eleganckie kolumny podłogowe

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Xavian Delizia - wydajne i eleganckie kolumny podłogowe