High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox Design Lab dostępny w Polsce. Gracze mogą projektować własne pady do Xboxa One

Komputery i konsole

rss

Xbox Design Lab dostępny w Polsce. Gracze mogą projektować własne pady do Xboxa One

2017.08.23//  J. Kruczek
Microsoft w czasie targów Gamescom zapowiedział rozszerzenie swojej usługi Xbox Design Lab o kolejne kraje. Oznacza to, że polscy gracze mogą już też projektować swoje własne unikatowe kontrolery.

Oczywiście dla wielu osób przeszkodą może być cena. Unikatowy pad ze wszystkimi dodatkami to koszt 400 złotych. Mimo to nie powinno zabraknąć chętnych na modyfikacje padów. Nie od dziś wiadomo, że gracze lubią efektowne zabawki, a własny pad jest idealnym rozwiązaniem.
Xbox Design Lab
Xbox Design Lab Xbox Design Lab
Xbox Design Lab


Zobacz także: ALL Controller - jeden pad do wszystkich urządzeń »Program Xbox Design Lab jest dostępny na stronie xbox.com. Tam znajdziemy kreatora pozwalającego dostosować pada do własnych potrzeb. Klient może wybrać konkretne segmenty jak drążki, pad kierunkowy, przyciski ABXY oraz styl całości. Pojawiają się takie opcje, jak metaliczny lakier czy gumowane uchwyty. Ceny w zależności od fantazji gracza plasują się w przedziale 345-400 złotych.
Xbox Design Lab
Xbox Design Lab
Xbox Design Lab

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Xbox Design Lab dostępny w Polsce. Gracze mogą projektować własne pady do Xboxa One

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox Design Lab dostępny w Polsce. Gracze mogą projektować własne pady do Xboxa One