High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox One S All-Digital Edition - konsola bez napędu optycznego oficjalnie

Komputery i konsole

rss

Xbox One S All-Digital Edition - konsola bez napędu optycznego oficjalnie

2019.04.18//  J. Kruczek
Xbox One S All-Digital Edition stał się faktem. Microsoft po licznych przeciekach oficjalnie przedstawił nową wersję konsoli. Jak sugeruje nazwa jest to urządzenie pozbawione optycznego napędu. W ten sposób jest dedykowane użytkownikom pobierającym wszystkie gry ze sklepu cyfrowego.
Zobacz także: PlayStation 5 - pierwsze szczegóły na temat nowej konsoli Sony »Xbox One S All-Digital Edition może się pochwalić obecnością dysku twardego o pojemności 1 TB. W zestawie znajduje się jeden kontroler, a sama konsola poza brakiem napędu nie różni się niczym od standardowego wydania. Tak więc w obudowie brakuje jedynie szczeliny na wsunięcie płyty.
Xbox One S All-Digital Edition
Xbox One S All-Digital Edition Xbox One S All-Digital Edition
Xbox One S All-Digital Edition


Zobacz także: Mad Box - tak ma wyglądać konsola studia Slighty Mad »Nowa wersja konsoli ma być dostępna w zestawie z trzema grami: Minecraft, Forza Horizon 3 oraz Sea of Thieves. Na ryku amerykańskim konsolę wyceniono na 249 dolarów. Oznacza to kwotę o 50 dolarów niższą niż w przypadku wersji z napędem. Póki co nie wiadomo na jakie rynki jeszcze trafi Xbox One S All-Digital Edition. Dostawy w USA mają ruszyć 7 maja. W polskiej wersji sklepu Microsoftu brakuje na razie strony produktu konsoli.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Xbox One S All-Digital Edition - konsola bez napędu optycznego oficjalnie

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

  • Wybór materaca nigdy nie powinien być kwestią przypadku. Nowoczesne produkty pozwalają poprawić...

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox One S All-Digital Edition - konsola bez napędu optycznego oficjalnie