High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox One S - nowa konsola jednak wydajniejsza od standardowej wersji

Komputery i konsole

rss

Xbox One S - nowa konsola jednak wydajniejsza od standardowej wersji

2016.08.04//  J. Kruczek
Xbox One S trafił w tym tygodniu na rynek i już został poddany odpowiednim testom przez użytkowników i media. Okazuje się, że nowa konsola została faktycznie podkręcona i jest bardziej energooszczędna.

Eurogamer przetestował solidnie nowy sprzęt ukazując w czym tkwią różnice. Jak donosi magazyn wydajność konsoli skoczyła w górę i teraz większość gier nie będzie cierpieć na spadki klatek. Xbox One S korzysta z układu SoC o ośmiu rdzeniach Jaguar taktowanych zegarem 1,75 GHz. Pojawił się także układ graficzny 12 Compute Units.
Xbox One S
Xbox One S Xbox One S
Xbox One S


Zobacz także: Nintendo NX będzie konsolą przenośną? Nowe zaskakujące informacje »W tym ostatnim wypadku częstotliwość podniesiono ze standardowych 853 MHz do 914 MHz. Zwiększono też przepustowość pamięci ESRAM. Co ciekawe Microsoft twierdzi, że użytkownik nie zobaczy różnic w wydajności. Tymczasem testy pokazują, że lepsza wydajność Xboxa One S jest wyraźnie widoczna. Jeżeli  planujecie zakup nowej konsoli Microsoftu to zdecydowanie warto zainwestować w wersję One S. Tym bardziej, że z testów wynika iż nowy model jest o 1/3 bardziej oszczędny w poborze energii elektrycznej.

Xbox One S
Xbox One S
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Xbox One S - nowa konsola jednak wydajniejsza od standardowej wersji

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox One S - nowa konsola jednak wydajniejsza od standardowej wersji