High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox One X Project Scorpio Edition trafił oficjalnie do przedsprzedaży

Komputery i konsole

rss

Xbox One X Project Scorpio Edition trafił oficjalnie do przedsprzedaży

2017.08.21//  J. Kruczek
Xbox One X zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami trafił wraz z początkiem tego tygodnia do przedsprzedaży. Microsoft uruchomił zamówienia na nowa konsolę i przy okazji zdradził, że gracze korzystający z tej formy zakupu mogą liczyć na wersję Project Scorpio Edition.

Xbox One X Project Scorpio Edition ma być jednak dostępna w ograniczonej ilości, a więc nie wszyscy gracze otrzymają tę edycję. A wyróżnia się ona delikatnie zmienionym wyglądem i grawerem informującym o edycji. Ten sam napis znalazł się na kontrolerach. Klienci otrzymają w zestawie podstawkę do pracy w pionie, okablowanie, 14-dniowy Xbox Live Gold oraz miesięczny okres usługi Xbox Game Pass.
Xbox One X Project Scorpio Edition
Xbox One X Project Scorpio Edition Xbox One X Project Scorpio Edition
Xbox One X Project Scorpio Edition


Zobacz także: Nintendo Switch okazuje się sukcesem. Pierwsze wyniki napawają optymizmem »Zaskoczeniem jest cena. Najmocniejsza konsola na rynku została wyceniona w limitowanej serii na 2099 złotych. Celowano w znacznie wyższe kwoty, więc jest to miła niespodzianka. Microsoft potwierdził też, że w dniu premiery przeszło 100 tytułów będzie oferowało wsparcie dla mocniejszych podzespołów Xboxa One X.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Xbox One X Project Scorpio Edition trafił oficjalnie do przedsprzedaży

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox One X Project Scorpio Edition trafił oficjalnie do przedsprzedaży