High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox One X się nie włącza? Wadliwe kable zasilania w pierwszej partii konsol

Komputery i konsole

rss

Xbox One X się nie włącza? Wadliwe kable zasilania w pierwszej partii konsol

2017.11.13//  J. Kruczek
Xbox One X wszedł na rynek z mocnym uderzeniem, ale jak to bywa w przypadku nowych sprzętów nie obyło się bez choroby wieku dziecięcego. Użytkownicy donoszą o problemach z konsolą.

W sieci pojawia się sporo doniesień o problemach z włączeniem Xboxa One X. Początkowo podejrzewano, że sytuacja jest podobna do tej ze słynnym Red Ring z Xboxa 360. Okazuje się, że problem jest mniej poważny. Okazuje się, że część konsol po krótkim czasie użytkowania przestaje się włączać.
Xbox One X
Xbox One X Xbox One X
Xbox One X


Zobacz także: Nintendo Switch wielkim sukcesem. Producent zwiększa produkcję »Okazuje się, że powodem są kable zasilające. Wadliwe wykonanie niektórych przewodów powoduje, że ciężko wsuwają się do gniazda zasilania. Słabo stykające się styki doprowadzają do sytuacji, w której konsola nie ma zasilania do załączenia. Co ciekawe pojawiły się także problemy z podłączeniem przez listwy przeciwprzepięciowe. Niektóre konsole tak podpięte również nie działają. Tutaj producent zaleca podpięcie bezpośrednio do gniazdka. W przypadku pierwszego problemu trzeba mocno wsunąć wtyczkę w konsolę bądź zakupić nowy kabel.
Xbox One X
Xbox One X
Xbox One X

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Xbox One X się nie włącza? Wadliwe kable zasilania w pierwszej partii konsol

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox One X się nie włącza? Wadliwe kable zasilania w pierwszej partii konsol