High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox One X - w niedziele ruszy przedsprzedaż

Komputery i konsole

rss

Xbox One X - w niedziele ruszy przedsprzedaż

2017.08.19//  J. Kruczek
Xbox One X zapowiada się na niezwykle interesująca konsolę. Podczas targów E3 została ona przybliżona graczom, a na zaczynającym się właśnie Gamescom sprzęt ma być zaprezentowany na żywo zwiedzającym. Co więcej konsola ma być dostępna w przedsprzedaży od jutra.

Taką informację zdradził Amazon, który planuje od niedzieli przyjmować zamówienia. Przypomnijmy jednak, że dostawy konsoli ruszą 7 listopada. Już jutro odbędzie się konferencja Microsoftu, na której poznamy zapewne zestawy jakie trafią na rynek. Już teraz mówi się o co najmniej kilku zestawach startowych obejmujących konsole z różnymi akcesoriami i grami.
Xbox One X
Xbox One X Xbox One X
Xbox One X


Zobacz także: Ataribox zaprezentowany. Na razie poznaliśmy tylko wygląd konsoli »Xbox One X nie będzie tanią zabawką. Konsolę wyceniono na 499 euro. Polska cena nie została jeszcze zdradzona, ale można spokojnie założyć, że najtańsze zestawy w dniu premiery przekroczą kwotę 2000 złotych. W zamian dostaniemy najmocniejszą konsolę w historii.
Xbox One X
Xbox One X
Xbox One X

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Xbox One X - w niedziele ruszy przedsprzedaż

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox One X - w niedziele ruszy przedsprzedaż