High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox nowej generacji zadebiutuje 21 maja! Oficjalna zapowiedź konferencji

Komputery i konsole

rss

Xbox nowej generacji zadebiutuje 21 maja! Oficjalna zapowiedź konferencji

2013.04.25//  J. Kruczek
Microsoft nareszcie zapowiedział prezentację nowego Xboxa. Gigant z Richmond poinformował, że już 21 maja odbędzie się specjalny pokaz, na którym zostanie zaprezentowana konsola nowej generacji.
Zobacz także: Playstation 4 - garść informacji z targów GDC 2013 »Impreza ma ujawnić wizję Microsoftu na przyszłość konsol. Pokaz w Waszyngtonie będzie zapewne obfitował w ogólne hasła i prezentację gier szykowanych z myślą o nowym sprzęcie. Podobny przebieg miała konferencja Sony ujawniająca Playstation 4.
Xbox
Xbox Xbox
Xbox


Zobacz także: Ouya zalicza kiepski start. Przedpremierowe konsole nie spełniają oczekiwań »Podczas eventu media i gracze zostaną wprowadzeni w wizję Xboxa, zaś szczegóły konsoli i gier mają zostać ujawnione podczas targów E3 w Los Angeles. W ten sposób producent chce zbudować napięcie. Po za tym podczas jednej konferencji ciężko by było przedstawić szczegółowo wszystkie gry, aplikacje i funkcje Xboxa nowej generacji. Miłośnikom konsoli Microsoftu nie pozostaje nic, jak odliczać czas do premiery sprzętu.
Xbox
Xbox Xbox
Xbox

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Xbox nowej generacji zadebiutuje 21 maja! Oficjalna zapowiedź konferencji

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox nowej generacji zadebiutuje 21 maja! Oficjalna zapowiedź konferencji