High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Xiaomi Mi Smart RearView Mirror - prezentacja inteligentnego lusterka samochodowego

Gadżety

rss

Xiaomi Mi Smart RearView Mirror - prezentacja inteligentnego lusterka samochodowego

2018.03.30//  J. Kruczek
Xiaomi Mi Smart RearView Mirror jest nowym inteligentnym lusterkiem samochodowym. Gadżet chińskiego producenta ma zaoferować kierowcom kilka interesujących funkcji.
Zobacz także: Navitel MR250 - wideorejestrator zamknięty w samochodowym lusterku »Xiaomi Mi Smart RearView Mirror nie jest pierwszym tego typu urządzeniem na rynku. Mimo to zwraca na siebie uwagę. Przede wszystkim sprzęt posiada dotykowy wyświetlacz o przekątnej 6,86 cali i rozdzielczości 1280x480 pikseli. Na ekranie może się wyświetlać lusterko, albo aplikacje przygotowane specjalnie dla gadżetu.
Xiaomi Mi Smart RearView Mirror
Xiaomi Mi Smart RearView Mirror Xiaomi Mi Smart RearView Mirror
Xiaomi Mi Smart RearView Mirror

Co ciekawe aplikacje przedstawiono w formie kafelek rodem wyrwanych z mobilnego Windowsa. Gadżet pełni też rolę wideorejestratora. Tutaj postawiono na kamerę z sensorem Sony IMX291 oraz obiektywem o 150-stopniowym polu widzenia. Producent zapewnia, że kamera bardzo dobrze sprawi się w każdych warunkach. Nagrania rejestrują się w jakości Full HD. Użytkownik może też podpiąć kamerę cofania.
Zobacz także: DOD LS500W - rejestrator samochodowy z dwiema kamerami »Bardzo dobrze wypadają także dodatkowe funkcje. Xiaomi Mi Smart RearView Mirror ostrzeże nas przed zmianą pasa ruchu, zbyt małą odległością przed autem poprzedzającym i znajdującym się za nami. Gadżet prezentuje się ciekawie, ale nie wiadomo czy trafi na nasz rynek. Lusterko wyceniono na około 160 dolarów.

Xiaomi Mi Smart RearView Mirror
Xiaomi Mi Smart RearView Mirror
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Xiaomi Black Shark 2 - krótka recenzja smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Xiaomi Mi Smart RearView Mirror - prezentacja inteligentnego lusterka samochodowego

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

  • Tak, to prawda: kobiety uwielbiają męski zapach! Ile to entuzjastycznych rozmów i zwierzeń w...

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Xiaomi Mi Smart RearView Mirror - prezentacja inteligentnego lusterka samochodowego