High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Xiaomi PowerBank Mi - solidny zapas energii w kieszeni

Gadżety

rss

Xiaomi PowerBank Mi - solidny zapas energii w kieszeni

2015.11.11//  J. Kruczek
Xiaomi udowodniło już światu, że potrafi tworzyć smartfony popychające w depresję konstruktorów najdroższych marek. Producent radzi sobie dobrze nie tylko na rynku smartfonów, ale także akcesoriów.
Zobacz także: ZENS Qi Wireless Car Charger - ładowarka samochodowa w bezprzewodowym standardzie Qi »Właśnie zapowiedziano nowy power bank z rodziny Mi. Urządzenie wyróżnia się przede wszystkim ogromna pojemnością, ponieważ oferuje aż 20 000 mAh. To oznacza, że pozwoli wykonać nawet do dziesięciu ładowań w przeciętnych smartfonach.
Xiaomi PowerBank Mi
Xiaomi PowerBank Mi Xiaomi PowerBank Mi
Xiaomi PowerBank Mi

Producent wyposażył nowy gadżet w dwa porty USB oraz jeden microUSB. To pozwoli na ładowanie dwóch urządzeń naraz. Dużą zaleta jest możliwość szybkiego ładowania, co pozwala na osiągnięcie 11 000 mAh w zaledwie 3 godziny. Poziom naładowania oraz tryb pracy zasygnalizują diody LED.
Zobacz także: LithiumCard - bank energii wielkości karty kredytowej »Co ciekawe obudowę wykonano z tworzywa sztucznego a nie aluminium, jak w większości powerbanków. Producent tłumaczy to większą odpornością na zarysowania i tym samym ładniejszym wyglądem przez dłuższy czas. Xiaomi PowerBank Mi o pojemności 20 000 mAh kosztuje 149 juanów, czyli około 90 złotych. Na naszym rynku na pewno będzie droższy.
Xiaomi PowerBank Mi
Xiaomi PowerBank Mi Xiaomi PowerBank Mi
Xiaomi PowerBank Mi

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Xiaomi PowerBank Mi - solidny zapas energii w kieszeni

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Xiaomi PowerBank Mi - solidny zapas energii w kieszeni