High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xigmatek Midgard III - pierwsza obudowa z bezprzewodową ładowarką dla smartfonów

Komputery i konsole

rss

Xigmatek Midgard III - pierwsza obudowa z bezprzewodową ładowarką dla smartfonów

2014.03.10//  J. Kruczek
Smartfony odgrywają niezwykle ważną rolę w naszym życiu. Wiedzą o tym także producenci komputerów i akcesoriów komputerowych, którzy starają się nadążyć za obowiązującymi trendami. Dlatego często obudowy posiadają u góry miejsce specjalnie przygotowane na telefon.
Zobacz także: Thermaltake Chaser A31 - obudowa dla profesjonalnych graczy »W takim miejscu telefon jest bezpieczny i nie zsunie się z obudowy. Jednak po za tym nie posiadają one większej funkcjonalności. A przynajmniej nie posiadały. Xigmatek Midgard III Big Tower to obudowa wkraczająca w XXI wiek. Duża wieża posiada miejsce na telefon, ale jest ono niezwykłe. Pozwala na ładowanie bezprzewodowe smartfona.
Xigmatek Midgard III Big Tower
Xigmatek Midgard III Big Tower Xigmatek Midgard III Big Tower
Xigmatek Midgard III Big Tower

Producent wbudował w konstrukcję obudowy ładowarkę w standardzie Qi. Oznacza to, że bezprzewodowo ładowane smartfony po położeniu na komputerze zaczną się ładować. To rewelacyjne rozwiązanie ułatwiające nasze życie. Xigmatek Midgard III Big Tower będzie dostępna na polskim rynku już za kilka dni w dwóch wersjach. Za 329 złotych otrzymamy wersję podstawową bez ładowarki, a za 399 złotych wersję z ładowarką.
Zobacz także: Raidmax Vampire - obudowa z najwyższej półki »Xigmatek Midgard III Big Tower obsługuje płyty ATX, Micro-ATX oraz mini-ITX. We wnętrzu zamontujemy zasilacz ATX oraz sześć wentylatorów. W standardzie znajduje się jeden wiatrak w tyle. Nie zabrakło specjalnych filtrów anty-kurzowych oraz miejsca na chłodzenie wodne. Użytkownicy umieszczą w środku dyski 3x5,25 oraz 6x3,5/2,5. Pojawiło się też miejsce na siedem kart rozszerzeń PCI. Nowa obudowa zapowiada się bardzo dobrze i funkcjonalnie.

Xigmatek Midgard III Big Tower
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Xigmatek Midgard III - pierwsza obudowa z bezprzewodową ładowarką dla smartfonów

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xigmatek Midgard III - pierwsza obudowa z bezprzewodową ładowarką dla smartfonów