High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xigmatek Midgard IV - nowa obudowa komputerowa zmierza na rynek

Komputery i konsole

rss

Xigmatek Midgard IV - nowa obudowa komputerowa zmierza na rynek

2016.08.20//  J. Kruczek
Xigmatek Midgard IV jest kolejna nową obudową PC oferującą konstrukcję podzieloną na dwie sekcje. W jej wnętrzu możemy umieścić płyty główne w formacie E-ATX, ATX, Micro ATX oraz Mini-ITX.
Zobacz także: Deepcool Dukase V2 - elegancka i funkcjonalna obudowa PC »Nowa obudowa pozwala zamontować karty graficzne o długości do 450 mm. Ścianka działowa pozwala na sztywniejsze umocowanie kart. Chłodzenie procesora nie może być wyższe niż 170 mm. Użytkownicy mogą wykorzystać trzy zewnętrzne zatoki 5,25 cala.
Xigmatek Midgard IV
Xigmatek Midgard IV Xigmatek Midgard IV
Xigmatek Midgard IV

W dolnej komorze znalazło się miejsce dla 3,5-calowych dysków. Tam też znalazło się zamienne miejsce dla 2,5-calowych nośników HDD i SSD. Nie mogło zabraknąć miejsca dla chłodzenia cieczą, które w gamingowych konstrukcjach jest obowiązkowe.
Zobacz także: SilentiumPC prezentuje obudowę Regnum RG1W Pure Black »Xigmatek Midgard IV oferuje w zestawie trzy wentylatory o średnicy 120 mm. W obudowie znalazło się też miejsce na trzy kolejne wiatraki. Nowa obudowa powinna się spodobać osobom lubiącym efektowne konstrukcje. Wkrótce ma ruszyć sprzedaż.

Xigmatek Midgard IV
Xigmatek Midgard IV
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Xigmatek Midgard IV - nowa obudowa komputerowa zmierza na rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xigmatek Midgard IV - nowa obudowa komputerowa zmierza na rynek