High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Xtorm wprowadza nowe gadżety z ładowaniem bezprzewodowym Qi

Gadżety

rss

Xtorm wprowadza nowe gadżety z ładowaniem bezprzewodowym Qi

2017.11.24//  J. Kruczek
Xtorm wprowadza nowe urządzenia z zakresu zarządzania energią. Producent postawił w nowej linii sprzętu na ładowanie bezprzewodowe w standardzie Qi.
Zobacz także: ADATA X7000 - pojemny powerbank w smukłej obudowie »Pierwszą nowością jest Power Bank Wireless 8000. Urządzenie na pierwszy rzut oka jest zwykłym powerbankiem. Gadżet otrzymał jedno wejście USB do ładowania akumulatora o pojemności 8000 mAh oraz dwa USB do zasilania innych urządzeń. Najciekawiej prezentuje się jednak możliwość ładowania bezprzewodowego. Wystarczy położyć przystosowanego smartfona na powerbanku.
Power Bank Wireless 8000
Power Bank Wireless 8000 Power Bank Wireless 8000
Power Bank Wireless 8000

Producent ciekawie wkomponował kabel USB w obudowę. Zadbano też o diodę informującą o stanie akumulatora. Całość posiada wymiary 13,8x7,2x2.0 cm. Na pokładzie zagościły też systemy dbające o bezpieczeństwo powerbanku i ładowanych urządzeń.
Zobacz także: GOODRAM PB04 - nowe uniwersalne powerbanki »Kolejną nowością jest Wireless Fast Charging Pad Freedom, czyli bezprzewodowa stacja ładowania. Producent postawił na formę krążka wykończonego skórą i materiałem antypoślizgowym. Ładowarka dostarcza prąd o mocy 10 W. Również tu zadbano o zabezpieczenia przed przeładowaniem i przegrzaniem. Powerbank wyceniono na 339 złotych, a ładowarkę na 169 złotych.

Power Bank Wireless 8000
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Xtorm wprowadza nowe gadżety z ładowaniem bezprzewodowym Qi

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Xtorm wprowadza nowe gadżety z ładowaniem bezprzewodowym Qi