High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   XuankuT610 - telefon w kształcie Maserati dla dużych chłopców

Gadżety

rss

XuankuT610 - telefon w kształcie Maserati dla dużych chłopców

2010.05.10//  J. Kruczek
Telefony komórkowe ułatwiają życie, oferują wiele możliwości wybiegających po za standardowe opcje dzwonienia i smsowania, ale najważniejsze, że nieraz świadczą o stylu właściciela. Wiele osób chciałoby mieć unikatowe telefony pozwalające wyróżnić się z tłumu. Taki właśnie jest XuankuT610.
Zobacz także: MeBot - koncepcyjny robot do video rozmów »XuankuT610 to nowoczesny telefon komórkowy od firmy Shenzen, który został zamknięty w niecodziennej obudowie. Telefon jest zdecydowanie przeznaczony dla fanów motoryzacji, którzy nie boja się wyróżniać z tłumu. Obudowa urządzenia przypomina samochód Maserati i jest krwisto czerwona, co pozwoli zwrócić na siebie uwagę z daleka.
XuankuT610 XuankuT610
XuankuT610 XuankuT610
XuankuT610 XuankuT610


Zobacz także: Motorola Golden-i - futurystyczny kontroler sprzętu biurowego »Telefon został wyposażony w wyświetlacz 2,4 cala o maksymalnej rozdzielczości 240x320 pikseli. Mimo zabawkowego wyglądu gadżet posiada wszystkie najważniejsze funkcje nowoczesnego telefonu. Aparat obsługuje pliki muzyczne oraz video. Kamera 1,3 Mpix pozwala wykonywać dostatecznie dobre zdjęcia i filmiki. Najważniejsze jednak, że telefon nie ma sobie równych pod względem wyglądu. Gadżet spodoba się każdemu moto maniakowi i co ciekawe XuankuT610 można nabyć za kwotę nieprzekraczającą 350 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
XuankuT610 - telefon w kształcie Maserati dla dużych chłopców

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   XuankuT610 - telefon w kształcie Maserati dla dużych chłopców