High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Yamaha A-S201 - wydajny wzmacniacz za niespełna 1000 złotych

Audio-Video

rss

Yamaha A-S201 - wydajny wzmacniacz za niespełna 1000 złotych

2013.11.04//  J. Kruczek
Yamaha A-S201 to dwukanałowy wzmacniacz, który można określić mianem budżetowego. Cena urządzenia nie przekracza 1000 złotych, ale jak zapewnia producent wzmacniacz dostarczy jakość zarezerwowana dla znacznie droższych sprzętów.
Zobacz także: Leben CS-300F - uznana seria wzmacniaczy wzbogacona o nowy model »Projektanci sprzętu zadbali o technologie pozwalające na skrócenie ścieżki sygnałowej. W ten sposób dźwięk traci mniej na jakości. Stylistycznie Yamaha A-S201 nawiązuje do dużo mocniejszych urządzeń producenta. W obudowie znalazł się wyświetlacz pozwalający na sprawniejszą obsługę wzmacniacza. Zdecydowano się też na skręcane wejścia głośnikowe pozwalające na umieszczenie nawet bardzo grubych przewodów.
Yamaha A-S201
Yamaha A-S201 Yamaha A-S201
Yamaha A-S201


Zobacz także: MingDa MC34-PL i MC88-PL - specjalne wzmacniacze lampowe na polski rynek »Co ważne terminale głośnikowe występują podwójnie, co pozwala podłączyć dwa zestawy kolumn. Nie zapomniano o miłośnikach płyt winylowych i stąd obecność portu Phono MM. Yamaha A-S201 pozwoli na zbudowanie wydajnego zestawu audio za nieco niższe kwoty. Urządzenie jest dostępne na rynku za sugerowaną cenę 949 złotych. Klienci mogą wybierać między czarnym i srebrnym wariantem.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Yamaha A-S201 - wydajny wzmacniacz za niespełna 1000 złotych

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Yamaha A-S201 - wydajny wzmacniacz za niespełna 1000 złotych