High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Yamaha MCR-B043 - Muzyczne emocje bez wychodzenia z domu

Audio-Video

rss

Yamaha MCR-B043 - Muzyczne emocje bez wychodzenia z domu

2015.09.24//  M. Kisiel
Yamaha wprowadziła do sprzedaży najnowszy system audio, który zapewnia dostęp do niemal dowolnego źródła dźwięku. Urządzenie wyposażone jest w tuner FM, odtwarzacz CD, moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth, a także port USB oraz wejście Aux. Ponadto system Yamahy został perfekcyjnie dopracowany pod kątem brzmieniowym i wyróżnia się oryginalnym wzornictwem nawiązującym do motocykli Yamaha.
Yamaha MCR-B043
Yamaha MCR-B043 Yamaha MCR-B043
Yamaha MCR-B043

Najnowszy system audio Yamahy, model MCR-B043, jest kompaktową, a przy tym niezwykle wszechstronną konstrukcją. Urządzenie zapewnia dostęp do niemal wszystkich wykorzystywanych obecnie źródeł dźwięku. Jednym z najważniejszych udogodnień jest wbudowany moduł łączności Bluetooth, dzięki któremu można bezprzewodowo odtwarzać muzykę ze smartfonu, tabletu lub komputera. Oczywiście MCR-B043 umożliwia również tradycyjne, przewodowe połączenia. Korzystając z wejścia Aux (gniazdo mini jack) można podłączyć np. komputer lub cyfrowy odtwarzacz audio, a za pośrednictwem portu USB także przenośną pamięć z zapisanymi na niej plikami MP3 i WMA. Zaletą USB jest również możliwość podłączenia smartfonu lub tabletu i ładowanie podłączonych urządzeń. Gamę potencjalnych źródeł dźwięku dopełniają wbudowany tuner FM i odtwarzacz CD.
Yamaha MCR-B043
Yamaha MCR-B043 Yamaha MCR-B043
Yamaha MCR-B043

Yamaha MCR-B043 to nie tylko dostęp do szerokiej gamy źródeł dźwięku, lecz także możliwość wzbudzania muzycznych emocji za sprawą ponadprzeciętnej jakości brzmienia. Projektanci wyposażyli model w autorski układ Music Enhancer, który odzyskuje to, co zostało utracone podczas kompresowania danych. Dzięki temu MCR-B043 dostarcza dźwięk o większej dynamice i lepszej przestrzenności. W dwóch odłączanych od jednostki centralnej głośnikach zainstalowane zostały 11-cm przetworniki z dużymi magnesami, aby zagwarantować bogaty bas oraz czyste średnie i wysokie tony. Duża pojemność obudów pracuje podobnie jak bęben, pomagając w odtwarzaniu głębokich i mocnych niskich częstotliwości. Zoptymalizowanie jakości dźwięku pod kątem własnych preferencji umożliwia regulacja barwy tonów.
Yamaha MCR-B043
Yamaha MCR-B043
Yamaha MCR-B043

Najnowszy system audio przykuwa uwagę także swoim wzornictwem, nawiązującym wyglądem do motocykli Yamaha. Element znajdujący się na górnym panelu jednostki centralnej wzorowany jest na chłodnicy motocyklowej, a pokrętło regulacji głośności przywodzi na myśl korek wlewowy od chłodnicy. Ponadto urządzenie oferowane jest w kolorach, w jakich pojawiały się lub wciąż oferowane są jednoślady Yamaha.
Yamaha MCR-B043
Yamaha MCR-B043
Yamaha MCR-B043

MCR-B043 jest nie tylko dopracowany pod kątem brzmieniowym i wzorniczym, lecz także przekonuje funkcjonalnymi udogodnieniami. Tuner FM wykorzystuje programator umożliwiający zapamiętanie 30 stacji radiowych. Ponadto w systemie Yamahy znalazło się wyjście słuchawkowe oraz rozbudowany alarm z funkcją budzika, drzemki i z wyłącznikiem czasowym. Praktycznym rozwiązaniem, stosowanym dotychczas w bardziej zaawansowanych konstrukcjach, jest regulacja jasności wyświetlacza.

System audio Yamaha MCR-B043 jest już dostępny w sprzedaży. Poglądowa cena detaliczna urządzenia  wynosi 1199 zł.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Yamaha MCR-B043 - Muzyczne emocje bez wychodzenia z domu

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Yamaha MCR-B043 - Muzyczne emocje bez wychodzenia z domu