High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Yamaha RX-A740 - nowoczesny amplituner 7.2

Audio-Video

rss

Yamaha RX-A740 - nowoczesny amplituner 7.2

2014.08.05//  J. Kruczek
Yamaha RX-A740 jest najnowszym przedstawicielem serii Avantage. Nowy amplituner pozornie oferuje skromną funkcjonalność w porównaniu do ceny, ale jego podzespoły zaliczają się do rozwiązań z górnej półki.
Zobacz także: Onkyo TX-NR838 - zaawansowany amplituner obsługujący Dolby Atmos »W nowym modelu znalazło się siedem podwójnych wejść bananowych. Każdy kanał jest obsługiwany przez przetwornik C/A Burr Brown 192 kHz/24-bit. Producent postawił spory nacisk na precyzyjne zestrojenie poszczególnych kanałów.
Yamaha RX-A740
Yamaha RX-A740 Yamaha RX-A740
Yamaha RX-A740

Yamaha RX-A740 korzysta z technologii YPAO automatycznie dostosowującej akustykę na podstawie odczytów z pomieszczenia. W efekcie amplituner ma pozwolić na uzyskanie efektu bliskiego studyjnemu. Urządzenie korzysta z najnowszego łącza HDMI i pozwala na skalowanie przepuszczanego obrazu do jakości 4K bądź Full HD w zależności od sygnału źródłowego.
Zobacz także: Nad M12 - przedwzmacniacz DAC z górnej półki »W nowoczesnym urządzeniu nie mogło zabraknąć funkcji sieciowych idących za modułami Bluetooth, WiFi i AirPlay. Użytkownicy mogą korzystać z serwisów sieciowych oraz obsługiwać amplituner za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Yamaha RX-A740 została wyceniona na 9999 złotych.

Yamaha RX-A740
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Yamaha RX-A740 - nowoczesny amplituner 7.2

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Yamaha RX-A740 - nowoczesny amplituner 7.2