High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Yamaha RX-V377 - zaawansowany amplituner za rozsądną cenę

Audio-Video

rss

Yamaha RX-V377 - zaawansowany amplituner za rozsądną cenę

2014.03.06//  J. Kruczek
Yamaha RX-V377 otwiera nowa linię amplitunerów pozwalających an budowę zaawansowanego zestawu audio za całkiem rozsądne pieniądze. Urządzenie pracujące w systemie 5.1 ma w sobie łączyć funkcjonalność i podzespoły wysokiej jakości.Zobacz także: Crayon Audio wkracza do Polski! Będzie drogo i stylowo »tylistycznie Yamaha RX-V377 nie odbiega od konkurencji. Proste i eleganckie formy powinny się podobać. W górze znalazł się czytelny wyświetlacz z przyciskami funkcyjnymi, zaś z dołu znalazły się przyciski źródeł oraz port słuchawkowy i USB. Nie zabrakło dużego pokrętła głośności.
Yamaha RX-V377
Yamaha RX-V377 Yamaha RX-V377
Yamaha RX-V377

W tyle znalazły się wszystkie złącza potrzebne do podłączenia każdego możliwego urządzenia przekazującego dźwięk czy obraz. Zadbano między innymi o port HDMI 3D. Wyjścia na głośniki mogą wygenerować moc 85 W na kanał przy 8 Ohmach. Zainstalowano też cztery złącza wejściowe i jedno wyjściowe obsługujące ARC. Yamaha RX-V377 korzysta z przetwornika DAC BurrBrown 192kHz/24bit oraz z procesora dźwięku DSP.
Zobacz także: Cambridge Audio odświeżyło serię Azur »Nowy amplituner według zapewnień producenta będzie posiadał wszystko, czego trzeba do budowy wydajnego zestawu. Co więcej cena nie powinna przekroczyć 1100 złotych, co jest bardzo atrakcyjną ofertą. Opcjonalnie będzie można dokupić moduł Bluetooth dodatkowo poszerzający funkcjonalność.
Yamaha RX-V377
Yamaha RX-V377 Yamaha RX-V377
Yamaha RX-V377

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Yamaha RX-V377 - zaawansowany amplituner za rozsądną cenę

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Yamaha RX-V377 - zaawansowany amplituner za rozsądną cenę