High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Yamaha TSX-140 - nowy zestaw audio dla wymagających

Audio-Video

rss

Yamaha TSX-140 - nowy zestaw audio dla wymagających

2011.03.11//  J. Kruczek
Yamaha TSX-140 to najnowszy system audio przeznaczony dla audiofili potrzebujących źródła czystego dźwięku w małym pomieszczeniu. Urządzenie przede wszystkim spisze się idealnie w roli rozbudowanego budzika, nastrajającego o poranku pozytywnie do życia.
Zobacz także: iCrystal - stylowa stacja dokująca do iPhona i iPoda »Yamaha TSX-140 nie należy do tanich gadżetów, ale w zamian za 1499 złotych otrzymujemy zestaw audio oferujący czysty dźwięk w wysokiej jakości oraz szereg przydatnych funkcji. Yamaha TSX-140 posiada na pokładzie dwa 8-centymetrowe głośniki z obudową bass-reflex. Wzmacniacz oferuje moc 2x15W, która w połączeniu z systemami Extanded Stereo i Music Enhancer gwarantuje idealną głębię dźwięku nawet w przypadku skompresowanych plików.
Yamaha TSX-140 Yamaha TSX-140
Yamaha TSX-140 Yamaha TSX-140
Yamaha TSX-140 Yamaha TSX-140


Zobacz także: Altec Lansing Boombox MIX iMT800 - nowy system grający ze stacją dla iPoda »Nowy zestaw został wyposażony w odtwarzacz CD oraz stację dokującą dla urządzeń Apple. Dodatkowe możliwości odtwarzania zapewnią łącza USB i AUX. Yamaha TSX-140 może być wykorzystywany jako radio budzik, dzięki systemowi InteliiAparm, który dba o łagodne narastanie dźwięku. Oszczędzi to porannego stanu przedzawałowego. Całość posiada elegancką obudowę, która powinna się spodobać większości użytkowników. Niewielkie wymiary pozwolą na idealne wkomponowanie zestawu na półkę w pokoju.
Yamaha TSX-140 Yamaha TSX-140
Yamaha TSX-140 Yamaha TSX-140
Yamaha TSX-140 Yamaha TSX-140

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Yamaha TSX-140 - nowy zestaw audio dla wymagających

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Yamaha TSX-140 - nowy zestaw audio dla wymagających