High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Yamaha YAS-152 - zaawansowany soundbar, jako alternatywa dla kina domowego

Audio-Video

rss

Yamaha YAS-152 - zaawansowany soundbar, jako alternatywa dla kina domowego

2013.11.08//  J. Kruczek
Yamaha YAS-152 to kolejna wydajna belka w ofercie tego producenta. Urządzenie spisze się idealnie, jako alternatywa dla rozbudowanego kina domowego. Smukła konstrukcja pozwoli na idealne wkomponowanie belki w okolicach telewizora.
Zobacz także: MartinLogan Vision - niewielki soundbar na ścianę i pod telewizor »Konstrukcja skrywa dwa 6,5-centymetrowe głośniki szerokopasmowe oraz dwa 8,5-centymetrowe subwoofery. Współpracują one z cyfrowym wzmacniaczem o mocy 120 W. Zadbano również o separację od siebie prawej i lewej strony głośników. Wnętrze obudowy zostało tak wykonane, aby idealnie kierować przepływem powietrza. W ten sposób dodatkowo podbito jakość dźwięku.
Yamaha YAS-152
Yamaha YAS-152 Yamaha YAS-152
Yamaha YAS-152


Zobacz także: iRiver SB-100 - nowoczesny soundbar od producenta odtwarzaczy MP3 »Yamaha YAS-152 została wyposażona w technologię Air Surround Xreme, która reprodukuje dźwięk przestrzenny 7.1. Dzięki technologii Bluetooth możliwe jest bezprzewodowe przesyłanie dźwięku. Zaś specjalna aplikacja pozwala na współpracę z urządzeniami mobilnymi i sterowanie belką za ich pomocą. Yamaha YAS-152 jest już dostępna w Polsce za cenę 1499 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Yamaha YAS-152 - zaawansowany soundbar, jako alternatywa dla kina domowego

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Yamaha YAS-152 - zaawansowany soundbar, jako alternatywa dla kina domowego