High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Yamaha YAS-209 - soundbar o wysokiej jakości za rozsądną cenę

Audio-Video

rss

Yamaha YAS-209 - soundbar o wysokiej jakości za rozsądną cenę

2019.10.14//  J. Kruczek
Yamaha YAS-209 jest interesującym soundbarem, który łączy w sobie świetne brzmienie i stosunkowo atrakcyjną cenę. Nowy model może się pochwalić obsługą technologii DTS Virtual:X oferującej przestrzenne brzmienie.
Jakość oglądania filmów poprawi funkcja Clear Voice pozwalająca na wyeksponowanie dialogów. Belka o długości 40 cm ma oferować bardzo dobry dźwięk wzbogacony basami z bezprzewodowego subwoofera. Producent zapewnia, że ten zestaw zaoferuje brzmienie wysokiej jakości.
Yamaha YAS-209
Yamaha YAS-209 Yamaha YAS-209
Yamaha YAS-209


Zobacz także: Kruger&Matz Odyssey - debiut rozbudowanego soundbara »Yamaha YAS-209 stawia na łączność bezprzewodową. Zestaw posiada moduły WiFi oraz Bluetooth 4.2. W ten sposób głośniki nie tylko połączą się bezprzewodowo z różnymi źródłami dźwięku, ale mogą też być obsługiwane przez aplikację na smartfonie. Nie zabraknie oczywiście standardowego pilota. Yamaha YAS-209 ma gwarantować jakość i wygodę, a to wszystko za cenę 2199 zł. To niewygórowana kwota za sprzęt tej jakości.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Yamaha YAS-209 - soundbar o wysokiej jakości za rozsądną cenę
 / 
Komentarze do: Yamaha YAS-209 - soundbar o wysokiej...
Jotgie pisze:

Może za sprzęt tej jakości cena jest niewygórowana ale tak ogólnie to jest wygórowana! Za głośniczki do TV 55", 4K SMART, który obecnie można kupić za 1500-2000 zł?! No wybaczcie, ale to wysoka cena! Za 2100 zł to można kupić średniej jakości z dolnej półki cały zestaw ampli z 5.1 głośnikami.

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Yamaha YAS-209 - soundbar o wysokiej jakości za rozsądną cenę