High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Yamaha zapowiada premierę odtwarzacza BD-S677

Audio-Video

rss

Yamaha zapowiada premierę odtwarzacza BD-S677

2014.03.26//  J. Kruczek
Yamaha w najbliższych dniach wprowadzi na polski rynek swój nowy odtwarzacz Blu-ray. Model BD-S677 jest typowym przedstawicielem klasy all-in-one. Oznacza to, że po za odtwarzaniem płyt oferuje sporo innych funkcji.
Zobacz także: Samsung BD H6500 - odtwarzacz Blu-ray skalujący obraz do 4K »Obudowa urządzenie wygląda standardowo i oferuje wyświetlacz, wysuwaną tackę na płyty oraz przyciski funkcyjne. Wbudowany port USB pozwoli na podłączanie urządzeń mobilnych i pamięci zewnętrznych. Dzięki temu odtworzymy multimedia bezpośrednio z nich.
Yamaha BD-S677
Yamaha BD-S677 Yamaha BD-S677
Yamaha BD-S677

W tylnej części obudowy znalazły się wyjścia 2xRCA, cyfrowe koaksjalne oraz optyczne. Nie zabrakło także portu HDMI i Ethernet. Ten drugi umożliwi strumieniowanie materiałów bezpośrednio z sieci. Bardziej nowocześni użytkownicy docenią moduł WiFi pozwalający na pracę w sieci domowej i obsługę serwisów internetowych.
Zobacz także: Sharp SD-WH1000U - odtwarzacz obsługujący standard WiSA »Technologia Miracast pozwoli na przesył filmów ze smartfonów i tabletów bezpośrednio na telewizor. Yamaha BD-S677  to solidny odtwarzacz wysokiej jakości. Jego wykonanie i działanie powinni docenić bardziej wymagający użytkownicy. Nowy model trafi na rynek w przeciągu kilku dni i będzie kosztował około 1400 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Yamaha zapowiada premierę odtwarzacza BD-S677

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Yamaha zapowiada premierę odtwarzacza BD-S677