High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Yongnuo YN43 - moduł bezlusterkowca dla smartfonów

Foto

rss

Yongnuo YN43 - moduł bezlusterkowca dla smartfonów

2018.05.11//  J. Kruczek
Yongnuo YN43 to dość osobliwe urządzenie dla miłośników fotografii. Mamy bowiem do czynienia z modułem aparatu bezlusterkowego przeznaczonego do współpracy ze smartfonami.
Zobacz także: Fujifilm X-A5 - prezentacja bezlusterkowca dla amatorów »Producent przygotował moduł z sensorem 4/3 oraz mocowaniem obiektywów Canon EF. Za pomocą smartfona możemy obsługiwać całe urządzenie. To na jego ekranie będziemy kontrolować parametry, kadrować oraz oglądać wykonane fotografie.
Yongnuo YN43
Yongnuo YN43 Yongnuo YN43
Yongnuo YN43

Na razie nie zdradzono szczegółów urządzenia. Pewne obawy budzi zastosowanie małej matrycy oraz mocowania Canon EF. W ofercie Canona znajdziemy wiele obiektywów, ale nie są one najlepszym rozwiązaniem w przypadku matrycy 4/3. Zapewne Yongnuo tym ruchem będzie chciało przekonać klientów do swojej oferty szkieł.
Zobacz także: Canon EOS M100 - nowy bezlusterkowiec dla amatorów »Pomysł choć nie nowy to wydaje się ciekawy i zapewne wielu gadżeciarzy chętnie sięgnie po Yongnuo YN43. Wiele tu będzie zależało od ceny. Jeżeli ta będzie za wysoka to rozsądniejszym wyborem okaże się pełnoprawny bezlusterkowiec. Wkrótce powinniśmy poznać szczegóły projektu.

Yongnuo YN43
Yongnuo YN43
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Yongnuo YN43 - moduł bezlusterkowca dla smartfonów

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Yongnuo YN43 - moduł bezlusterkowca dla smartfonów