High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Yongnuo YN686EX-RT - lampa błyskowa z akumulatorem litowo-jonowym dla systemu Canona

Foto

rss

Yongnuo YN686EX-RT - lampa błyskowa z akumulatorem litowo-jonowym dla systemu Canona

2017.08.15//  J. Kruczek
Yongnuo wprowadza do sprzedaży bardzo ciekawą lampę błyskowa dla systemu Canona. Model YN686EX-RT wyróżnia się przede wszystkim zastosowaniem zasilania akumulatorem litowo-jonowym, co eliminuje ciągłe żonglowanie zwykłymi akumulatorkami.

Producent postawił na akumulator o pojemności 2000 mAh. Ma on pozwolić na wykonanie około 750 błysków na jednym ładowaniu. Przeładowanie lampy zajmuje zaś maksymalnie 1,5 sekundy. Lampa może się pochwalić liczbą przewodnią 60 i pokryciem ogniskowych w zakresie 20-200 mm.
Yongnuo YN686EX-RT
Yongnuo YN686EX-RT Yongnuo YN686EX-RT
Yongnuo YN686EX-RT

Yongnuo YN686EX-RT korzysta z interfejsu znanego dla modeli Canona. Posiada też ekran LCD oraz głowicę odchylana w dwóch kierunkach. Producent zadbał o wbudowany przekaźnik obsługujący radiowy system Canon RT. Pozwala on na pracę w trybie master oraz slave. Lampa pozwala na uzyskanie błysku stroboskopowego i na synchronizację z krótkimi czasami migawki do 1/8000 s. Oprogramowanie zaktualizujemy przez port USB.
Zobacz także: Quadralite Stroboss 36 - debiut ciekawej lampy błyskowej dla bezlusterkowców »Yongnuo YN686EX-RT jest ciekawą alternatywą dla drogich sprzętów. Lampa została wyceniona na 140 dolarów i można ją już znaleźć w serwisach eBay oraz Amazon.
Yongnuo YN686EX-RT
Yongnuo YN686EX-RT
Yongnuo YN686EX-RT

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Yongnuo YN686EX-RT - lampa błyskowa z akumulatorem litowo-jonowym dla systemu Canona

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Yongnuo YN686EX-RT - lampa błyskowa z akumulatorem litowo-jonowym dla systemu Canona