High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Yuneec Mantis Q - niewielki dron stworzony z myślą o wakacyjnych wypadach

Gadżety

rss

Yuneec Mantis Q - niewielki dron stworzony z myślą o wakacyjnych wypadach

2018.08.08//  J. Kruczek
Yuneec Mantis Q ma być przykładem idealnego drona do filmowania wakacyjnych przygód. Mała i lekka konstrukcja jest łatwa w transporcie, a filmowanie w 4K gwarantuje świetne nagrania.
Yuneec Mantis Q po złożeniu może się pochwalić wymiarami zaledwie 168x96x58 mm. To w połączeniu z wagą 0,5 kg powinno gwarantować łatwy transport. Niewielki dron po pełnym naładowaniu może zostawać w powietrzu aż 33 minuty. W trybie Sport może latać z prędkością nawet 72 km/h.
Yuneec Mantis Q
Yuneec Mantis Q Yuneec Mantis Q
Yuneec Mantis Q

Drona można zarówno kierować manualnie, jak i przełączyć w automatyczne tryby śledzenia czy utrzymywania pozycji. Producent zadbał o system sterowania głosowego. Dzięki temu  można słownie wydać komendy startu, lądowania czy wykonywania zdjęć i filmów. Na pokładzie znalazła się kamera filmująca w rozdzielczości 4800x2700 pikseli. Kamerka odchyla się o 90 stopni w dół i 20 stopni w górę. Przy rozdzielczości Full HD skorzystamy z elektronicznej stabilizacji.
Zobacz także: Parrot Bebop 2 Power - bardziej wydajna wersja drona »Zrobienie selfie ułatwi system rozpoznawania twarzy. Pojawiła się też możliwość automatycznego udostępniania materiałów na serwisach społecznościowych.

Yuneec Mantis Q
Yuneec Mantis Q
Yuneec Mantis Q trafił na rynek w cenie 2145 złotych za wersję podstawową. Ta zawiera drona, kontroler oraz zapasowe śmigła. Wersja Valuepack z dwoma akumulatorami, dodatkowym zestawem śmigieł i torbą została wyceniona na 2575 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Yuneec Mantis Q - niewielki dron stworzony z myślą o wakacyjnych wypadach

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Yuneec Mantis Q - niewielki dron stworzony z myślą o wakacyjnych wypadach