High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Z1 Smart - smartfon zamknięty w nowoczesnym zegarku

Telefony

rss

Z1 Smart - smartfon zamknięty w nowoczesnym zegarku

2012.04.28//  J. Kruczek
Producenci gadżetów zasypali nas ostatnimi czasy sporą ilością zegarków pozwalających na kontrolowanie funkcji smartfona. Urządzenia te posiadają jednak ograniczenia i opierają się jedynie o możliwości smartfona, z jakim współpracują.
Zobacz także: Dual SIM Cell Phone Watch - gadżet dla fanów Jamesa Bonda »Z1 Smart jest również inteligentnym zegarkiem wyposażonym w wielki wyświetlacz o przekątnej 2 cali. W przeciwieństwie do innych podobnych gadżetów mamy tu jednak do czynienia z pełną funkcjonalnością smartfona. Gadżet wykorzystuje system Google Android 2.2 Froyo i pozwala na swobodne dzwonienie i korzystanie z internetu. Sercem Z1 Smart został dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 460 MHz, wspomagany przez 2 GB pamięci RAM.
Z1 Smart Z1 Smart
Z1 Smart Z1 Smart
Z1 Smart Z1 Smart


Zobacz także: Sony Ericsson LiveView - elegancki gadżet do sterowania smartfonami »Producent zadbał o moduły łączności WiFi, Bluetooth oraz GPS. Pracę z większością sieci komórkowych zapewnia szeroki zakres obsługiwanych częstotliwości: GSM 850/900/1800/1900 MHz. Użytkownicy skorzystają również z wbudowanej kamery 2 Mpix, a wszystkie dane zapiszą w pamięci o pojemności 8 GB. Specyfikacja robi wrażenie i Z1 Smart zapowiada się na rewelacyjny gadżet. Koszt nowoczesnego zegarka wynosi 280 dolarów, co nie jest wysoką ceną za tak sporą funkcjonalność.

Z1 Smart Z1 Smart
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Z1 Smart - smartfon zamknięty w nowoczesnym zegarku

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Z1 Smart - smartfon zamknięty w nowoczesnym zegarku