High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   ZBOX HD-ID40 - nettop dla indywidualistów

Komputery i konsole

rss

ZBOX HD-ID40 - nettop dla indywidualistów

2010.10.24//  J. Kruczek
ZBOX HD-ID40 to nowy nettop, który pozwala na samodzielne zestawienie pojemności dysku i ilości pamięci RAM. Nowe urządzenie jest przeznaczone dla wymagających klientów, którzy chcą sami decydować o niektórych parametrach komputerach.
Zobacz także: MSI All-In-One AE2260 - nowy elegancki komputer dla wymagających »Producent postanowił dać wolną rękę użytkownikom w montażu dysku i pamięci RAM. Komputer został tak przygotowany, aby bez problemu włożyć zakupione oddzielnie pamięci i dyski. ZBOX HD-ID40 posiada dwa sloty na pamięć RAM oraz łącze SATA 3.0. Jest tez dostępna wersja pro z zamontowanym dyskiem o pojemności 250GB i z 2GB pamięci RAM.
ZBOX HD-ID40 ZBOX HD-ID40
ZBOX HD-ID40 ZBOX HD-ID40
ZBOX HD-ID40 ZBOX HD-ID40


Zobacz także: Stealth LPC-100 - tak wygląda przyszłość komputerów PC »Co do pozostałych podzespołów, to ZBOX HD-ID40 oferuje procesor Intel Atom D525 o taktowaniu 1,8GHz. Komputer działa w oparciu o platformę Nvidia ION2 z 512MB VRAM. Do dyspozycji użytkowników oddano również moduły WiFi oraz LAN. Transport danych zapewnia też czytnik kart pamięci oraz sześć portów USB i łącze eSATA. Całość uzupełniają wyjścia HDMI i DVI. Ceny i dostępności nettopów ZBOX HD-ID40 jeszcze nie podano, ale można się spodziewać szybkiej premiery.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
ZBOX HD-ID40 - nettop dla indywidualistów

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   ZBOX HD-ID40 - nettop dla indywidualistów