High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   ZOMM - podręczny alarm pilnujący telefonów komórkowych

Gadżety

rss

ZOMM - podręczny alarm pilnujący telefonów komórkowych

2010.01.05//  J. Kruczek
Telefony komórkowe są w grupie najczęściej ginących urządzeń. Dlatego producenci gadżetów, co jakiś czas prezentują urządzenia pilnujące naszych telefonów. Już jutro na targach CES ma zostać oficjalnie zaprezentowane urządzenie ZOMM, które na pierwszy rzut oka jest zwykłym breloczkiem do kluczy.
Zobacz także: Radar Golf System - już nigdy nie zgubisz piłeczek »ZOMM to małe urządzenie, które po sparowaniu z telefonem komórkowym ostrzega właściciela gdy ten oddali się od telefonu. Gadżet po oddaleniu się na ustalona odległość zaczyna wydawać dzwięk, który ostrzega właściciela telefonu. To nie jedyne zastosowanie gadżetu. Autorka projektu postanowiła dodać jeszcze kilka interesujących funkcji.
ZOMM ZOMM
ZOMM ZOMM
ZOMM ZOMMGadżet może służyć, jako zestaw głośnomówiący dzięki wbudowanemu głośniczkowi i mikrofonie. ZOMM posiada także funkcję "panic button", która po użyciu wydaje bardzo głośny alarm mający na celu odstraszyć potencjalnego napastnika.
Zobacz także: Q-Sound czyli solarne słuchawki »Urządzenie będzie także miało możliwość połączenia się za pomocą "panic button" bezpośrednio ze służbami ratunkowymi. Nie wiadomo jeszcze, kiedy gadżet trafi do sprzedaży i w jakiej cenie ale z pewnością jest to najbardziej praktyczny breloczek do kluczy jaki zaprezentowano ostatnimi czasy.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
ZOMM - podręczny alarm pilnujący telefonów komórkowych

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   ZOMM - podręczny alarm pilnujący telefonów komórkowych