High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   ZOTAC ZBOX DVD - nowa seria mini pecetów

Komputery i konsole

rss

ZOTAC ZBOX DVD - nowa seria mini pecetów

2010.11.15//  J. Kruczek
Producenci komputerów coraz częściej wydają na rynek małe urządzenia, które oferują duże możliwości w wygodnej niewielkiej formie. Jednym z liderów miniaturyzacji jest firma Zotac, która poszerzyła właśnie linię mini pecetów ZBOX.
Zobacz także: Stealth LPC-100 - tak wygląda przyszłość komputerów PC »Nowe modele ZBOX zostały wyposażone w napęd DVD, który nadal cieszy się większa popularnością od Blu-ray. Producent wbudował w nowe urządzenia układ graficzny NVIDIA ION 2, który pozwoli na odtwarzanie filmów w jakości FullHD oraz na uruchomienie mniej wymagających gier. Układ ten wspiera biblioteki plików DirectX 10.1.
ZOTAC ZBOX DVD ZOTAC ZBOX DVD
ZOTAC ZBOX DVD ZOTAC ZBOX DVD
ZOTAC ZBOX DVD ZOTAC ZBOX DVD

Sercem nowych komputerów ZOTAC ZBOX został procesor Intel Atom D525 o taktowaniu 1,8GHz. Komputery posiadają dwa sloty pamięci DDR2 i fabrycznie posiadają 1Gb pamięci RAM i dysk 250GB. Oczywiście te wartości można dobierać według własnych potrzeb. Jak przystało na nowoczesne urządzenie, nie mogło zabraknąć modułów WiFi i Gigabit Ethernet. Producent zadbał też o łącza HDMI i DVI.
Zobacz także: Nvidia ION Cube PC - kosmiczna obudowa »ZOTAC ZBOX DVD posiadają dwuletnią gwarancję producenta, z możliwością przedłużenia do 5 lat. Niestety nie wiadomo, w jakich cenach pojawi się nowa seria komputerów. Oczywiście ZOTAC ZBOX DVD będą sprzedawane z zestawem akcesoriów do montażu przy monitorze.
ZOTAC ZBOX DVD ZOTAC ZBOX DVD
ZOTAC ZBOX DVD ZOTAC ZBOX DVD
ZOTAC ZBOX DVD ZOTAC ZBOX DVD

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
ZOTAC ZBOX DVD - nowa seria mini pecetów

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   ZOTAC ZBOX DVD - nowa seria mini pecetów