High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   ZTE Grand X View 2 - słaby tablet dla mało wymagających użytkowników

Telefony

rss

ZTE Grand X View 2 - słaby tablet dla mało wymagających użytkowników

2017.07.15//  J. Kruczek
ZTE oprócz produkcji smartfonów działa także na rynku tabletów. Jednak w tej dziedzinie producent stawia na podstawowe konstrukcje służące głównie do przeglądania sieci. Przykładem jest nowy model Grand X View 2.
Zobacz także: Kodak Tablet 7 i Kodak Tablet 10 zmierzają na polski rynek »ZTE Grand X View 2 jest napędzany przez leciwy już układ Qualcomm Snapdragon 210, którego wspomaga zaledwie 1 GB pamięci RAM. Wszelkie dane można przechować w pamięci o pojemności 8 GB. Szczęśliwie nie zapomniano o czytniku kart pamięci microSD.
ZTE Grand X View 2
ZTE Grand X View 2 ZTE Grand X View 2
ZTE Grand X View 2

W obudowie znalazły się dwa aparaty o rozdzielczości 2 Mpix każdy. Nienajgorzej wypada akumulator o pojemności 4620 mAh, który przy ekranie 8-cali i rozdzielczości 1280x800 pikseli powinien zapewnić wystarczającą wydajność. Specyfikację dopełnia system Android 7.1.1. Ciekawe czy taka specyfikacja poradzi sobie z nową wersją systemu.
Zobacz także: Amazon Fire 7 i Fire HD 8 - nowe tanie tablety trafiły na rynek »ZTE Grand X View 2 celuje raczej w początkujących i bardzo mało wymagających klientów. Cena 139 dolarów nie wypada jednak zbyt atrakcyjnie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
ZTE Grand X View 2 - słaby tablet dla mało wymagających użytkowników

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   ZTE Grand X View 2 - słaby tablet dla mało wymagających użytkowników