High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   ZTE szykuje własnego smartfona z elastycznym ekranem

Telefony

rss

ZTE szykuje własnego smartfona z elastycznym ekranem

2019.03.08//  J. Kruczek
Tagi: Smartfon ZTE
Tegoroczne targi MWC rozpoczęły nowy wyścig zbrojeń na rynku smartfonów. Producenci rzucili się na konstrukcje z elastycznymi ekranami. Na razie najbliżej premiery są Samsung Galaxy Fold oraz Huawei Mate X. Kolejne firmy pracują jednak nad swoimi modelami, a jeną z nich jest ZTE.
Zobacz także: Samsung Galaxy Fold - prezentacja składanego smartfona »ZTE złożyło wnioski patentowe na dość interesującego smartfona z elastycznym ekranem. Konstrukcja różni się od wspomnianych modeli. Przede wszystkim po rozłożeniu nie będzie się transformować w tablet, ale bardziej przypomina telefon z klapką, który po rozłożeniu staje się smartfonem.
ZTE
ZTE ZTE
ZTE

ZTE w patencie złożonym do World Intellectual Property Office przedstawił wizję niewielkiego smartfona. Co ciekawe ten nie składałby się idealnie na pół, ale nieasymetrycznie, co pozostawiało by fragment ekranu odsłonięty. Zapewne na tym fragmencie wyświetlane by były powiadomienia. Na razie szczegóły urządzenia pozostają nieznane.
Zobacz także: Xiaomi - składany smartfon na renderach »Na zdjęciach możecie zobaczyć rendery wykonane przez redakcję LetsGoDigital. Powstały one na bazie wniosków patentowych przedstawionych przez producenta.

ZTE
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Creative Metallix Plus - test głośnikaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
ZTE szykuje własnego smartfona z elastycznym ekranem

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Terminator po wielu latach oficjalnie powraca na ekrany kin! W sieci swoją premierę miał właśnie...

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   ZTE szykuje własnego smartfona z elastycznym ekranem