High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Zalman R2 - praktyczna, prosta i niedroga obudowa PC

Komputery i konsole

rss

Zalman R2 - praktyczna, prosta i niedroga obudowa PC

2020.05.12//  J. Kruczek
Zalman R2 jest obudową, która ma udowadniać, że nie trzeba wydawać kroci na konstrukcję bazową pod gamingowy komputer. Producent postawił na pojemną obudowę opatrzoną stonowanym i eleganckim designem.
Zobacz także: be quiet! Pure Base 500DX - zapowiedź atrakcyjnej obudowy komputerowej »Prosty front z perforowanymi krawędziami dla przepływu powietrza wygląda bardzo dobrze. Z boku znajdziemy okno ze szkła hartowanego pozwalające na przyglądanie się podzespołom komputera. Obudowa jest dostępna w kolorze białym oraz czarnym.
Zalman R2
Zalman R2 Zalman R2
Zalman R2

Zalman R2 jest konstrukcją typu midi tower, co pozwala na umieszczenie we wnętrzu płyt głównych mini-ITX, mATX, ATX lub E-ATX. Użytkownicy będą mieli możliwość skorzystania z kart graficznych o długości do 350 mm oraz z dwóch nośników 2,5" i dwóch 3,5". Panel I/O oferuje dwa złącza USB 2.0 oraz jedno USB 3.0 i złącza audio.
Zobacz także: MSI MAG Vampiric 010X - premiera ciekawej obudowy z podświetleniem »Łącznie można zamontować w obudowie sześć wentylatorów. Standardowo we wnętrzu znajduje się jeden tylny wiatrak z podświetleniem RGB. Zalman R2 to prosta, ale praktyczna konstrukcja. Obudowa ma trafić do sprzedaży w przyszłym miesiącu za cenę około 120 zł.

Zalman R2
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Zalman R2 - praktyczna, prosta i niedroga obudowa PC

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Zalman R2 - praktyczna, prosta i niedroga obudowa PC