High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Zhiyun Crane 3 Lab - uniwersalny 3-osiowy gimbal

Foto

rss

Zhiyun Crane 3 Lab - uniwersalny 3-osiowy gimbal

2018.12.21//  J. Kruczek
Zhiyun Crane 3 Lab to nowa zabawka dla miłośników fotografii i filmowania. Ten 3-osiowy gimbal posiada wiele usprawnień względem poprzednika, jak choćby ulepszone silniki. Na pokładzie tego akcesorium można zamontować aparaty oraz kamery o masie do 4,5 kg.
Gimbal pozwala na prowadzenie perfekcyjnych ujęć przy niewielkim obciążeniu ramienia operatora. Producent zadbał o szybszą konfigurację oraz zdalne sterowanie zoomem, co dodatkowo podnosi funkcjonalność urządzenia. Producent chwali się uniwersalnością konstrukcji, która jak zapewnia może pracować z niemal każdym aparatem czy kamerą dostępnymi obecnie na rynku.
Zhiyun Crane 3 Lab
Zhiyun Crane 3 Lab Zhiyun Crane 3 Lab
Zhiyun Crane 3 Lab

Zhiyun Crane 3 Lab może być obsługiwany w klasycznej pionowej pozycji, jak i w położeniu dolnym ułatwiającym pracę z ciężkimi aparatami. Zadbano też o możliwość podpięcia mini statywu. Dużą zaletą są akumulatory pozwalające na pracę przez około 7,5 godziny. Naładujemy je w czasie 4 godzin przez port USB.
Zobacz także: FeiyuTech a2000 - zaawansowany gimbal ze sporym udźwigiem »Użytkownik może zapisywać ustawienia w systemie dzięki czemu szybko przejdzie się do pracy po ponownym włączeniu. Wszystkie parametry będziemy regulować za pomocą czytelnego ekranu OLED. Bez przeszkód wykorzystamy też smartfona do zdalnego sterowania. Zhiyun Crane 3 Lab oferuje sporo i z pewnością znajdzie swoich zwolenników. Sprzedaż rozpocznie się w styczniu 2019 roku, a cena wyniesie 4299 zł.

Zhiyun Crane 3 Lab
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Zhiyun Crane 3 Lab - uniwersalny 3-osiowy gimbal

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Zhiyun Crane 3 Lab - uniwersalny 3-osiowy gimbal