High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Zhiyun WEEBILL-S - prezentacja zaawansowanego gimbala

Foto

rss

Zhiyun WEEBILL-S - prezentacja zaawansowanego gimbala

2019.10.18//  J. Kruczek
Zhiyun prezentuje najnowszy gimbal przeznaczony zarówno dla bezlusterkowców, jak i cięższych lustrzanek. Model WEEBILL-S ma pozwalać na wykonywanie znacznie ciekawszych i precyzyjnych ujęć. Co oferuje?
Zhiyun WEEBILL-S przede wszystkim posiada moduł TransMount pozwalający na transmisje obrazu w rozdzielczości 1080p. Dzięki aplikacji ViaTouch 2.0 smartfon zmieni się w profesjonalny monitor oraz pilota do sterowania gimbalem.
Zhiyun WEEBILL-S
Zhiyun WEEBILL-S Zhiyun WEEBILL-S
Zhiyun WEEBILL-S

Producent w najnowszej odsłonie gimbala zwiększył moment obrotowy o 300% oraz poprawił czas reakcji o 50%. Co ważne urządzenie automatycznie rozpoznaje wagę zamocowanego aparatu i dostosowuje silę silnika dla uzyskania najlepszej płynności. Wspomniany moduł TransMount pozwala nie tylko transmitować obraz w jakości 1080p z prędkością 30 klatek na sekundę, ale także może się połączyć równocześnie z trzema urządzeniami.
Zobacz także: Yongnuo YN200 Speedlite - debiut znajomo wyglądającej lampy błyskowej »Zhiyun WEEBILL-S ma się cechować solidną konstrukcją zdolną wytrzymać spore trudy pracy. Zastosowane wymienne akumulatory pozwalają na 10 godzin nieprzerwanej pracy. Gimbal może też ładować podłączony aparat, co się przyda przy dłuższych sesjach filmowych. Na razie nie znamy ceny, ani daty debiutu nowego gimbala.

Zhiyun WEEBILL-S
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Zhiyun WEEBILL-S - prezentacja zaawansowanego gimbala

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Zhiyun WEEBILL-S - prezentacja zaawansowanego gimbala