High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Zotac ZBOX 01520 - mały komputer zamknięty w kuli

Komputery i konsole

rss

Zotac ZBOX 01520 - mały komputer zamknięty w kuli

2014.01.10//  J. Kruczek
Firma Zotac jest znana z produkcji małych komputerów z serii ZBOX. Do tej pory producent zamykał swoje komputery w prostych obudowach o kształcie prostopadłościanów. Na targach CES zaprezentowano nowy prototyp, który zdaje się czerpać inspiracje z odtwarzacza Google Nexus Q.
Zobacz także: Xi3 Piston - ruszyła przedsprzedaż konsoli PC »Projektanci firmy postawili na formę kuli, co nadało komputerkowi bardziej nowoczesnego wyglądu. Urządzenie kryje się pod symbolem ZBOX 01520 i w swoim wnętrzu kryje w pełni funkcjonalny komputer. Jego sercem został dwurdzeniowy procesor Intel Core i3 4010U współpracujący z 4 GB pamięci RAM i kartą grafiki Intel HD 4400.
Zotac ZBOX 01520
Zotac ZBOX 01520 Zotac ZBOX 01520
Zotac ZBOX 01520


Zobacz także: LG Chromebase - nadchodzi pierwszy komputer all-in-one z Chrome OS »W niewielkiej kuli znalazło się także miejsce na 2,5-calowy dysk twardy o pojemności 500 GB. Należy jednak pamiętać, że dysk i pamięć RAM będą dostępne w wersji Plus. W modelu podstawowym te elementy należy dokupić samodzielnie. Producent pamiętał o module WiFi oraz Bluetooth. Nie zabrakło złącza mSATA oraz portów USB, HDMI, DisplayPort, RJ45 i dwóch złączy audio. ZBOX 01520 w wersji produkcyjnej zadebiutuje wiosną. Na razie tajemnica pozostaje cena urządzenia.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Zotac ZBOX 01520 - mały komputer zamknięty w kuli

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Zotac ZBOX 01520 - mały komputer zamknięty w kuli