High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   iConvert Scanner - skaner dokumentów dla iPada

Gadżety

rss

iConvert Scanner - skaner dokumentów dla iPada

2012.01.22//  J. Kruczek
Posiadacze iPadów mogą ponownie poszerzyć zasób możliwości swojego tabletu za sprawą wygodnego skanera dokumentów. Tablety oferują szerokie zastosowania, ale w niektórych sytuacjach pojawia się problem. Między innymi przeniesienie dokumentów do pamięci urządzenia wymaga skorzystania ze skanera, który jest podłączony do komputera.
Zeskanowane dokumenty trzeba następnie przenieść z komputera do tabletu. Szybszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie skanera stworzonego z myślą o pracy z iPadem. Dzięki temu rozwiązaniu wszystkie dokumenty przeniesiemy bezpośrednio do tabletu. iConvert Scanner pozwala na skanowanie w rozdzielczości 300 dpi, a sama zasada działania jest bardzo prosta i szybka.
iConvert Scanner iConvert Scanner
iConvert Scanner iConvert Scanner
iConvert Scanner iConvert Scanner


Zobacz także: Doxie Go - mobilny skaner dla biznesmenów w podróży »iConvert Scanner pełni rolę stacji dokującej, w którą wpinamy tablet. Dzięki temu urządzenia idealnie ze sobą współpracują. Po osadzeniu tabletu w stacji wystarczy przepuścić skanowany dokument przez urządzenie, a ten natychmiast trafia do pamięci iPada. Co więcej iConvert Scanner posiada kompaktowe gabaryty, dzięki czemu możemy mieć skaner zawsze przy sobie. iConvert Scanner zadebiutuje na rynku w lutym za cenę 149,99 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
iConvert Scanner - skaner dokumentów dla iPada

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   iConvert Scanner - skaner dokumentów dla iPada