High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   iDropper - futurystyczny koncept, który zrewolucjonizuje kopiowanie danych

Gadżety

rss

iDropper - futurystyczny koncept, który zrewolucjonizuje kopiowanie danych

2010.11.15//  J. Kruczek
Projektanci i wizjonerzy zaskakują nas ciekawymi projektami, które w przyszłości mają szansę zagościć na rynku. Najnowsza wizja projektantów Heo Jaeyounga, Jin Hoyounga oraz Jung Han-Bi prezentuje przyszłość przenoszenia danych między urządzeniami multimedialnymi.
Zobacz także: Rollphone - koncepcyjny telefon ze zwijanym ekranem dotykowym »iDropper, czyli w wolnym tłumaczeniu Zakraplacz miałby pozwolić na bardzo proste przerzucanie danych między różnymi urządzeniami wyposażonymi w dotykowy interfejs. Czym jest iDropper? To niewielki gadżet przypominający długopis. Spełnia on jednak funkcję urządzenia magazynującego.
iDropper iDropper
iDropper iDropper
iDropper iDropper


Zobacz także: Keyglove - prototypowa rękawica, która zastąpi mysz i klawiaturę »Zasada działania wydaje się bardzo prosta, choć technologicznie mocno wybiega w przyszłość. iDropper pozwala przenieść do swojej pamięci plik, który klikniemy w telefonie, czy tablecie. Następnie zgromadzone dane możemy "przelać" na inne urządzenie. Zasada działania przywodzi na myśl właśnie zwykły zakraplacz pozwalający na przenoszenie kropel wody. Idea urządzenia jest niezwykle ciekawa i trwają prace rozwojowe nad pierwszym prototypem. Niestety popularne wykorzystanie gadżetu wymaga niewielkiej rewolucji technologicznej i wprowadzenie go na rynek nie nastąpi zbyt szybko. Póki co można się cieszyć zdjęciami eleganckiego konceptu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
iDropper - futurystyczny koncept, który zrewolucjonizuje kopiowanie danych

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   iDropper - futurystyczny koncept, który zrewolucjonizuje kopiowanie danych